Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym

Sezon
Sezon 2013/2014
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Junior
Krasnale
Młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Starsi
Junior Młodszy
Junior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowska Eliza 18.00 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Bujnowski Aleksander 18.00 2008
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Tomanek Lena 18.00 2006

3
Zalewska Helena 14.50 2006

8
Modzelewska Nina 9.50 2006
dsq Korsak Hanna 0.00 2006
dsq Augustynowicz Urszula 0.00 2006
dsq Komorowska Nikola 0.00 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Bączkowski Bartosz 18.00 2006

2
Michałowski Beniamin 16.00 2007

7
Mróz Maksymilian 10.50 2006

12
Modzelewski Franciszek 6.50 2006
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Ożga-Grzegorzewski Maciej 18.00 2004

2
Kierkowski Juliusz 16.00 2004

3
Bartczak Leopold 14.50 2004

5
Ciałowicz Antoni 12.50 2004

6
Burkiewicz Jan 11.50 2004

8
Wawrzyniak Mateusz 9.50 2004

9
Sosnowski Mikołaj 8.50 2004

12
Bryk Bernard 6.50 2005

14
Bors Iwo 5.50 2005

18
Matejek Michał 4.50 2005
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

2
Bartkowska Iga 16.00 2004

6
Szewczyk Julia 11.50 2005

13
Szumańska Joanna 6.00 2005

14
Olszewska Antonia 5.50 2005

15
Olszewska Julia 5.00 2004
dsq Zych Wiktoria 0.00 2004
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Ejchart Tadeusz 18.00 2003

2
Tomanek Jan 16.00 2003

5
Prądzyński Ignacy 12.50 2003

6
Bartler Michał 11.50 2003

7
Bartler Jakub 10.50 2003

11
Lewiński Maciej 7.00 2003

12
Lewiński Tomasz 6.50 2002

14
Sosnowski Adam 5.50 2003

15
Zalewski Szymon 5.00 2002

16
Michalski Stefan 4.50 2002
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

2
Bubieńczyk Aleksandra 16.00 2003

3
Bogucka Melania 14.50 2002

4
Korsak Zofia 13.50 2002

5
Rewerelli Melania 12.50 2002

6
Dominiewska Joanna 11.50 2002

7
Ratajczyk Karolina 10.50 2003

8
Michałowska Aleksandra 9.50 2003

9
Wawrzyniak Ewelina 8.50 2002

10
Milej Maja 7.50 2003

17
Duszyńska Hanna 4.50 2002
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Milej Zuzanna 18.00 2000

3
Godlewska Maria 14.50 2001

4
Parnas Maja 13.50 2001
dns Cąkała Ariana 0.00 2000
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Bryk Antoni 18.00 2000

2
Pszczółkowski Igor 16.00 2000

3
Staroń Jan 14.50 2000

4
Łukaszuk Michał 13.50 2000

5
Sosnowski Jan 12.50 2001

6
Olszewski Filip 11.50 2001
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Rewerelli Mateusz 18.00 1998

4
Tomasiuk Mikołaj 13.50 1999
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

2
Czapska Zuzanna 16.00 1998
dns Cąkała Marika 0.00 1998
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Kubasiewicz Antoni 18.00 1994

2
Nowosad Albert 16.00 1996