Bogucka Melania

Rocznik: 2002
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2011-10-05
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
1285.00
Liczba startów
108
Ranking-miejsce
48
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 12 12.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
2 9 14.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
3 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
4 11 12.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
5 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 dsq 0.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 1 18.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 18 9.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
14 18 9.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
15 16 10.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
16 dnf 0.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
17 21 7.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
18 17 9.50 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
19 24 7.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
20 16 10.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
21 DNF 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
22 DNF 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
23 18 9.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
24 DNF 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
25 4 13.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
26 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
27 DNF 0.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
28 28 6.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
29 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
32 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 20 8.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
40 16 10.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
41 18 9.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
42 15 10.50 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
43 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
44 3 14.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
45 16 10.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
46 20 8.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
47 4 20.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
48 18 9.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
49 17 9.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
50 18 9.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
51 21 7.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
52 9 8.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
53 9 8.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
54 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 dnf 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
60 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63
27
6.50 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
64
23
7.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
65 22 7.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
66 22 7.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
67 24 7.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
68 8 9.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
69
9
8.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
70 20 8.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
71 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
72
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
76
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80
9
14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
81
7
10.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
82
6
11.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
83
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
84
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
85
12
12.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
86
13
11.50 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
87
16
10.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
88
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
89
13
11.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
90
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92
1
10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
93
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
96
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
97
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98
3
14.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
100
16
10.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
101
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
102
15
10.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
103
22
7.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
104
6
6.00 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankingu
105
12
12.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
106 16 10.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
107 20 8.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
108 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
109 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
110 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
111 dsq 0.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
112 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
113 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
114 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
115 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
116 17 9.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
117 20 8.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
118 14 11.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
119 10 7.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
120 24 7.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
121 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
122 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
123 7 5.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
124 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
125 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu