Wawrzyniak Mateusz

Rocznik: 2004
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2013-06-01
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
732.00
Liczba startów
71
Ranking-miejsce
103
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 13 11.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
2 27 6.50 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
3 22 7.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
4 18 9.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
5 DNF 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
6 DNF 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
7 19 8.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
8 14 11.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
9 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 10 7.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 10 7.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
14 11 7.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 11 7.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 10 7.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 11 12.50 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
20 16 10.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
21 13 11.50 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
22 12 12.00 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankingu
23 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
24 10 7.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
25 dnf 0.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
26 14 11.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
27 6 17.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
28 9 14.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
29 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
32 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 10 7.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
37 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
38
33
5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
39 dnf 0.00 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
40
10
13.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
41
7
16.00 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
42
22
7.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
43
34
5.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
44
15
10.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
45
31
5.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
46
10
13.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
47
4
7.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
48
8
15.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
49
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50
24
3.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51
9
4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
52
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55
23
3.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56
21
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57
11
7.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
58 16 10.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
59
8
15.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
60
9
14.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
61
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
62
5
12.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
63
6
11.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
64
9
14.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
65
4
7.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
66
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
67
16
10.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
68
12
12.00 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
69
9
14.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
70 dnf 0.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
71
4
20.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
72
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 9 4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
75
8
5.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
76
17
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78
2
4.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
79
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80
8
9.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu