Kierkowski Juliusz

Kierkowski Juliusz

Rocznik: 2004
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2010-09-25
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
2914.00
Liczba startów
204
Ranking-miejsce
7
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 47 9.00 37 PINOCCHIO SUGLI SCI - GS Abetone, ITA F Liczone do rankingu
2 46 9.00 37 PINOCCHIO SUGLI SCI - SL Abetone, ITA F Liczone do rankingu
3 8 15.00 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
4 9 14.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
5 10 13.00 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
6 8 15.00 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
7 6 17.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
8 8 15.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
9 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
10 9 14.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B Dwubój Slalomowy Szczawnica A Liczone do rankingu
11 9 14.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS II Szczawnica A Liczone do rankingu
12 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
13 4 20.00 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
14 19 8.50 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
15 19 14.00 Interkriterium Vrátna SL Vratna F Liczone do rankingu
16 26 10.50 Interkriterium Vrátna GS Vratna F Liczone do rankingu
17 2 23.50 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
18 dnf 0.00 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
19 7 16.00 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
20 7 16.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
21 39 5.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
22 9 14.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
23 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 3 14.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 3 14.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 3 14.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 19 14.00 Abetone GS Abetone F Liczone do rankingu
32 dsq 0.00 Abetone SL Abetone F Liczone do rankingu
33 1 26.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
34 8 15.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
35 3 21.50 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
36 5 18.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
37 2 23.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
38 26 10.50 Folgaria - Fondo Grande SL Folgaria F Liczone do rankingu
39 44 9.00 Folgaria - Fondo Grande GS Folgaria F Liczone do rankingu
40 22 7.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
41 3 21.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
42 7 16.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
43 6 17.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
44 1 26.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
45 23 7.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
46 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
47 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
48 3 21.50 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
49 8 15.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
50 15 16.00 Interkriterium Ricky GS Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankingu
51 24 11.50 Interkriterium Ricky SL Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankingu
52 3 28.50 Interkriterium Vrátna SL Vratna F Liczone do rankingu
53 18 14.50 Interkriterium Vrátna GS Vratna F Liczone do rankingu
54 2 23.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
55 1 26.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
56 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
57 5 12.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
58 41 5.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
59 2 23.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
60 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 13 11.50 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
65 18 9.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
66 9 14.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
67 8 15.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
68 dnf 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
69 14 11.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
70 19 8.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
71 27 6.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
72 33 5.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
73 5 18.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
74 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
75 3 14.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
76 10 13.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
77 14 11.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
78 12 12.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
79 11 12.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
80 4 13.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
81 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
82 13 11.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
83 DNF 0.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
84 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
85 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
87 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
88 5 12.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
89 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
93 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94 3 14.50 NPM IV eliminacja Suche B Liczone do rankingu
95 7 10.50 NPM IIIeliminacja Suche B Liczone do rankingu
96 8 15.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
97 10 13.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
98 5 18.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
99 5 18.50 XXVIII Liga MOZN - kombinacja SL + GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
100 8 15.00 XXVIII Liga MOZN - VIII edycja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
101 5 18.50 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
102 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
103 40 5.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
104 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
105 18 9.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
106 23 7.00 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankingu
107 8 15.00 XXVIII Liga MOZN - III edycja Suche A Liczone do rankingu
108 3 21.50 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
109 dsq 0.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
110 4 20.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
111 5 18.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
112 2 16.00 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
113 2 16.00 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
114 4 20.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
115 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
116 21 4.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
117 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
118 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
119 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
120 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
121 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
122 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
123 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
124
25
6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
125
15
10.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
126
5
18.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
127
9
14.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
128
7
16.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
129
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
130
4
13.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
131
7
16.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
132
17
9.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
133 24 7.00 XXVII Liga MOZN IV edycja Suche-Ski A Liczone do rankingu
134
11
12.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
135 10 13.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
136 14 11.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
137
dnf
0.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
138
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
139
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
140
2
8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
141
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
142
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
143
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
144
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
145
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
146
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
147 5 18.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
148
4
20.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
149
11
12.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
150
1
26.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
151
4
13.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
152
5
12.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
153
2
23.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
154
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
155
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
156
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
157
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
158
10
13.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
159
5
18.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
160
2
23.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
161
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
162
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
163 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
164
2
8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
165
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
166
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
167
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
168
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
169
2
16.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankingu
170
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza III Jurgów B Liczone do rankingu
171
14
11.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
172 dnf 0.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
173
6
17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
174
10
13.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
175
8
15.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
176
10
7.50 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankingu
177
2
16.00 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankingu
178 4 20.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
179 10 13.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
180 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
181 dnf 0.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
182 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
183 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
184 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
185 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
186 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
187 6 11.50 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
188 6 11.50 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
189 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
190 4 20.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankingu
191 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
192 3 14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
193 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
194 7 16.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
195 5 18.50 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
196 28 6.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
197 2 23.50 Koziołek Matołek - 63 Memoriał K. Makuszyńskiego Zakopane A Liczone do rankingu
198 11 7.00 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
199 dnf 0.00 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
200 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
201 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
202 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
203 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
204 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
205 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
206 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
207 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
208 13 6.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
209 16 4.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
210 6 17.00 Koziołek Matołek - 62 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
211 18 9.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
212 11 7.00 Puchar Kubusia Długa Polana B Liczone do rankingu
213 28 6.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
214 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
215 1 10.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
216 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
217 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu