XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR

Sezon
Sezon 2017/2018
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
CSN Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Junior
Młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Starsi
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
4 Traczyńska Magdalena 13.50 2010
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
7 Kosak Szymon 10.50 2010
dsq Dąbrowski Piotr 0.00 2010
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowska Eliza 18.00 2008
5 Cichal Julia 12.50 2008
dsq Gełeta Maja 0.00 2008
dsq Mostowska Nina 0.00 2009
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 18.00 2009
3 Bujnowski Aleksander 14.50 2008
11 Masztakowski Franciszek 7.00 2009
13 Bartler Adam 6.00 2008
19 Hakizimana Jan 4.00 2009
23 Pacynko David 3.50 2008
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Karolina 18.00 2006
2 Kostyra Joanna 16.00 2006
7 Miłosz Zofia 10.50 2006
8 Masztakowska Julia 9.50 2006
9 Wojtasik Wiktoria 8.50 2007
13 Rodawska Hanna 6.00 2006
dsq Boryczka Matylda 0.00 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Nakwaski Michał 18.00 2006
2 Bączkowski Bartosz 16.00 2006
3 Dziedzic Karol 14.50 2006
5 Michałowski Beniamin 12.50 2007
8 Borkowski Maciej 9.50 2006
dsq Szeląg Grzegorz 0.00 2006
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Hołówka Urszula 18.00 2005
4 Szumańska Joanna 13.50 2005
6 Gmur Natasza 11.50 2005
8 Spurtacz Daniela 9.50 2005
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Szeląg Piotr 18.00 2004
2 Kierkowski Juliusz 16.00 2004
3 Bryk Bernard 14.50 2005
7 Matejek Michał 10.50 2005
8 Hakizimana Antoni 9.50 2005
9 Czerwiński Karol 8.50 2005
12 Ciałowicz Antoni 6.50 2004
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 18.00 2003
2 Bubieńczyk Aleksandra 16.00 2003
3 Bogucka Melania 14.50 2002
4 Michałowska Aleksandra 13.50 2003
5 Dominiewska Joanna 12.50 2002
6 Szumańska Julia 11.50 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Bartler Jakub 16.00 2003
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Sosnowski Jan 16.00 2001
Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Anna 18.00 1978