X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race

Sezon
Sezon 2011/2012
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Dzieci Starsze
Krasnale
Dzieci Młodsze
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Goleniewska Hanna 16.00 2005
4 Pacałowska Nina 13.50 2005
dsq Komorowska Nikola 0.00 2006
dsq Zalewska Helena 0.00 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
dsq Hakizimana Antoni 0.00 2005
dsq Michałowski Beniamin 0.00 2007
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Rafalska Matylda 18.00 2003
2 Bubieńczyk Aleksandra 16.00 2003
4 Mielczarek Zuzanna 13.50 2003
5 Bartkowska Iga 12.50 2004
9 Szymańska Maja 8.50 2004
10 Ratajczyk Karolina 7.50 2003
11 Solecka Hanna 7.00 2003
16 Michałowska Aleksandra 4.50 2003
dsq Piętka Aleksandra 0.00 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Ejchart Tadeusz 18.00 2003
2 Tomanek Jan 16.00 2003
3 Ożga-Grzegorzewski Maciej 14.50 2004
4 Lewiński Maciej 13.50 2003
5 Król Kosma 12.50 2003
6 Kierkowski Juliusz 11.50 2004
7 Bartczak Leopold 10.50 2004
10 Figiel Maciej 7.50 2004
16 Kobylecki Krzysztof 4.50 2004
17 Kubicki Tomasz 4.50 2003
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Antepowicz Zofia 18.00 2001
2 Rewerelli Melania 16.00 2002
3 Dominiewska Joanna 14.50 2002
4 Kabulska Katarzyna 13.50 2002
5 Godlewska Maria 12.50 2001
6 Bogucka Melania 11.50 2002
7 Pacałowska Pola 10.50 2002
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Figiel Rafał 18.00 2002
2 Olszewski Filip 16.00 2001
3 Wołk-Lewanowicz Jan 14.50 2001
4 Łomiak Maciej 13.50 2002
5 Michalski Stefan 12.50 2002
6 Sosnowski Jan 11.50 2001
8 Bobiński Jakub 9.50 2001
9 Poppe Mateusz 8.50 2002
10 Lewiński Tomasz 7.50 2002
14 Zalewski Szymon 5.50 2002
17 Blanc Leon 4.50 2001
18 Goleniewski Jakub 4.50 2002
20 Biernacki Mikołaj 4.00 2002
21 Ruszel Jan 4.00 2002
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Kubasiewicz Helena 18.00 1999
2 Cąkała Ariana 16.00 2000
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
4 Strzeszewski Michał 13.50 2000
5 Mielczarek Kacper 12.50 2000
6 Wiślicki Tomasz 11.50 1999
7 Pszczółkowski Igor 10.50 2000
9 Michalski Leon 8.50 1999
10 Dobrowolski Karol 7.50 1999
12 Tomasiuk Mikołaj 6.50 1999
13 Madler Franciszek 6.00 1999
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Cąkała Marika 18.00 1998
2 Czapska Zuzanna 16.00 1998
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
4 Rewerelli Mateusz 13.50 1998
5 Poppe Grzegorz 12.50 1998
7 Lelek Karol 10.50 1998
10 Chmielewski Maciej 7.50 1998
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Kubasiewicz Antoni 18.00 1994
2 Kubasiewicz Stanisław 16.00 1996
4 Madler Jędrzej 13.50 1996
5 Prończuk Maciej 12.50 1996
6 Kuhnke Maksymilian 11.50 1996
7 Antepowicz Jan 10.50 1996
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Ostrowska Katarzyna 16.00 1994
4 Rewerelli Maria 13.50 1996