Zawody

Lp. Klasa Miejsce zawodów Data rozpoczęcia Grupy wiekowe
1 A XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6) Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
2 B XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.7-12) Jurgów Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
3 A XXXII Liga MOZN - VII edycja kolanówki (gr.5-6) Jurgów Dzieci Starsze | Młodsi
4 B XXXII Liga MOZN - VII edycja SL (gr.7-12) Jurgów Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
5 B XXXII Liga MOZN - VI edycja GS (gr.7-12) Suche Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
6 A MPP -Head Cup - GS Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
7 A XXXII Liga MOZN - V edycja GS (gr.1-4) Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi
8 F Interkriterium Vrátna SL Vratna Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
9 F INTERKRITERIUM VRÁTNA GS Vratna Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
10 A XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
11 A XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
12 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
13 A MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
14 A MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
15 A MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
16 B XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.7-12) Kluszkowce Młodzik | Junior Młodszy | Junior
17 A XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.1-6) Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
18 A XXXII Liga MOZN - I edycja kolanówki (gr.5-6) Kluszkowce Dzieci Starsze | Młodsi
19 B XXXII Liga MOZN - I edycja SL (gr.7-12) Kluszkowce Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
20 A MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
21 B XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
22 B Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja CSN Szczęśliwice Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
23 B Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
24 B Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL CSN Szczęśliwice Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
25 B Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombi race CSN Szczęśliwice Dzieci Starsze | Młodsi
26 A MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
27 A MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
28 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
29 B XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
30 B XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
31 B XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
32 B XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi