Zawody

Lp. Klasa Miejsce zawodów Data rozpoczęcia Grupy wiekowe
1 F 39 Pinocchio sugli Sci - GS Abetone, ITA Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
2 F 39 Pinocchio sugli Sci - SL Abetone, ITA Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
3 MPP - Finał - Slalom równoległy Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
4 A MPP - Finał - SL Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
5 A MPP - Finał - SL Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
6 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi
7 B XXXIII Liga MOZN - IX edycja - GS (gr.7-10) Kluszkowce Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
8 A XXXIII Liga MOZN - IX edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
9 A MPP - V edycja - SL Czarna Góra Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
10 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi
11 A XXXIII Liga MOZN - VIII edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6,11-12 slalom równoległy (PSL) Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
12 A MPP - V edycja - SL Czarna Góra Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
13 A XXXIII Liga MOZN - VII edycja - SL (gr.5-6; 11-12) Kluszkowce Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
14 A X Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
15 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi
16 B XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Suche Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
17 B XXXX Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS Jurgów Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
18 FIS University, USA Proctor Ski Area, USA Junior | Starsi
19 A X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - III edycja - GS Murzasichle Krasnale | Dzieci Młodsze
20 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi
21 FIS FIS Race - GS Mittersill Cannon Mountain, USA Junior | Starsi
22 A MPP - IV edycja - GS Zawoja Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
23 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi
24 A MPP - IV edycja - GS Zawoja Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
25 FIS FIS Race - SL Proctor Ski Area, USA Junior | Starsi
26 FIS FIS Race - SL Proctor Ski Area, USA Junior | Starsi
27 A X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS Czarna Góra Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
28 B XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.7-10) Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
29 A MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - kombinacja Szczyrk Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
30 A XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
31 A MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SG Szczyrk Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
32 B XXXIII Liga MOZN - V edycja -SL (gr.7-10) Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
33 A XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
34 A MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - GS Szczyrk Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
35 B XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.7-10) Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
36 A XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
37 A MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SL Szczyrk Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
38 FIS FIS Race - GS Attitash Mountain Resort, USA Junior | Starsi
39 FIS FIS Race - GS Attitash Mountain Resort, USA Starsi
40 FIS FIS Race - SL Proctor Ski Area, USA Junior | Starsi
41 FIS FIS Race - SL Proctor Ski Area, USA Junior | Starsi
42 B XXXIII Liga MOZN - III edycja - GS (gr.7-10) Jurgów Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
43 A XXXIII Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
44 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi
45 F Alpe Cimbra FIS Children Cup - SL Folgaria, ITA Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
46 A XXXIII Liga MOZN - II edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
47 B XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.7-10) Jurgów Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
48 F Alpe Cimbra FIS Children Cup - GS Folgaria, ITA Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
49 A XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
50 FIS FIS Race - GS Waterville Valley, USA Junior | Starsi
51 A X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS Nosal Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
52 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi
53 FIS FIS Race - SL Dartmouth Skiway, USA Junior | Starsi
54 FIS FIS Race - SL Dartmouth Skiway, USA Junior | Starsi
55 FIS FIS Race - GS Waterville Valley, USA Junior | Starsi
56 FIS FIS Race - GS Waterville Valley, USA Junior | Starsi
57 FIS FIS Race - SL Proctor Ski Area, USA Junior | Starsi
58 FIS FIS Race - SL Proctor Ski Area, USA Junior | Starsi
59 A MPP - II edycja - GS Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
60 A MPP - II edycja - GS Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
61 A MPP - I edycja - SL Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
62 A MPP - I edycja - SL Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
63 C Zawody przedszkole HeroSki Białe Runo Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi
64 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi
65 B XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Kluszkowce Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
66 A XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
67 B IX Puchar Reksia Białka Tatrzańska Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
68 B Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
69 B Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
70 B Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombi race CSN Szczęśliwice Dzieci Starsze | Młodsi
71 B XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
72 B Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
73 B XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
74 B Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
75 B XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
76 B XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
77 FIS FIS Race - GS Sunday River Resort, USA Junior | Starsi
78 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
79 FIS FIS Race - SG Sunday River Resort, USA Junior | Starsi
80 FIS FIS Race - SG Sunday River Resort, USA Junior | Starsi
81 FIS FIS Race - SL Waterville Valley, USA Junior | Starsi
82 FIS FIS Race - SL Waterville Valley, USA Junior | Starsi
83 A XXXII Liga MOZN - XI edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) Suche Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
84 A XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
85 B XXXII Liga MOZN - XI edycja SL (gr.7-10) Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
86 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi
87 B XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.7-10) Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
88 FIS FIS Race - GS Waterville Valley, USA Junior | Starsi
89 FIS FIS Race - GS Waterville Valley, USA Junior | Starsi
90 A IX Zawody Dzieci o Puchar PZN -GS Kluszkowce Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
91 B Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Czorsztyn Ski Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
92 A XXXII Liga MOZN - IX edycja Kombi Race (gr.1-4), PSL (gr. 5-6; 11-12) Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
93 A Mistrzostwa Polski Młodzików - SL Szczyrk Młodzik | Starsi
94 A Mistrzostwa Polski Młodzików - kombinacja Szczyrk Młodzik | Starsi
95 FIS FIS Race - SL Szczawnica Junior | Starsi
96 A OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B Kombinacja Szczyrk Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
97 A OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B SL Szczyrk Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
98 A OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B GS Szczyrk Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
99 A Mistrzostwa Polski Młodzików - GS Szczyrk Młodzik | Starsi
100 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG Szczyrk Młodzik | Junior Młodszy | Starsi