Lista zawodów liczonych do rankingu

Sezon 2020-2021 

Lp Zawody Klasa Grupy Termin Konkurencje
1 Zawody FIS FIS junior wg kalendarza FIS GS, SL
2 Zawody FIS/CHI (Vratna, Ricky, Abetone, Val d Isere) F mł, jmł wg kalendarza FIS 19-20.01; 22-23.01; 01-02.04; 01-02.04.2021 GS, SL, SG
3 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM) A jmł, junior wg kalendarza OOM 27.02-01.03.2021 - junior; 03-05.03.2021 - jmł GS, SL, SG, kombinacja (jmł)
GS, SL, SG, kombinacja (jun)
4 Młodzieżowy Puchar Polski (MPP) A mł, jmł wg kalendarza MPP 19-20.12.2020; 09-10.01; 06-07.02; 20-21.02; 06-07.03; 13-14.03; 20-22.03.2021 GS, SL
5 Mistrzostwa Polski Młodzików A wg informacji PZN 03-05.03.2021 GS, SL, SG, kombinacja
6 Zawody dzieci o Puchar PZN A dzieci mł, dzieci, dzieci st 07.03.2021 GS
7 Liga MOZN A/B (krasnale, dzieci mł, dzieci, dzieci st, jun  -klasa A); (mł, jmł - klasa B) wg kalendarza ligi MOZN 29-31.01; 05-07.02; 12-14.03.2021 GS, kombi race (krasnale, dzieci mł)
GS, SL, slalom równoległy, kombinacja (dz.,dz.st,mł,jmł,jun)
8 Ogólnopolski  Finał Lig Alpejskich A/B (krasnale, dzieci mł, dzieci, dzieci st, jun  -klasa A); (mł, jmł - klasa B) wg kalendarza ligi MOZN 17-18.12.2020 kombi race (krasnale, dzieci mł)
GS, SL, slalom równoległy, kombinacja (dz.,dz.st,mł,jmł,jun)
9 Kids Trophy A dzieci mł, dzieci, dzieci st, mł wg organizatora 20-21.03.2021 GS, kombi race
10 Südtirol Gardenissima KIDS 2021 A dzieci mł, dzieci, dzieci st, mł wg organizatora 27.03.2021 gigant równoległy - GS
11 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków A krasnale, dzieci mł wg informacji organizatora - Frajda Zakopane 16.01; 07.02; 28.02.2021 GS
12 Warszawska Olimpiada Młodzieży (WOM) B dzieci st, mł, jmł, junior wg informacji WKN 28.11.2020 GS, kombi race (dzieci st)
GS, SL, kombinacja, slalom carvingowy (mł, jmł, jun)
13 Warszawska Liga Narciarska (WLN) B krasnale, dzieci mł, dzieci, dzieci st, mł, jmł, junior wg informacji WKN 01.11; 28.11.2020 GS x 3 (krasnale)
GS x 3, kombi race  x 3 (dzieci mł, dzieci, dzieci st, mł, jmł, jun)
14 Narciarski Puchar Mazowsza (NPM):
Puchar Andrzeja Ziemilskiego
Puchar Rodzinny (PR)
Otwarte Mistrzostwa Warszawy (OMW)
B krasnale, dzieci mł, dzieci, dzieci st, mł, jmł, junior wg informacji WKN 19-21.02.2021 GS
15 Ogólnopolskie Spotkania UKS B dzieci mł, dzieci, dzieci st, mł, jmł wg kalendarza ligi MOZN 05.03.2021 GS
16 Puchar Reksia B krasnale, dzieci mł, dzieci, dzieci st wg organizatora 06.12.2020, ?.2021 GS
17 Przedszkole HeroSki C krasnale, dzieci mł wszystkie przedszkola HeroSki GS
18 Puchar Krecika C krasnale, dzieci mł, dzieci, dzieci st, mł informacje na stronie WKN GS
19 Zawody/sprawdzian obozowy C/D krasnale, dzieci mł, dzieci, dzieci st, mł, jmł, jun (zawody - klasa C, sprawdzian - klasa D) obozy i wyjazdy treningowe GS/SL