XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS

Sezon
Sezon 2018/2019
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior
Senior
Młodsi
Starsi

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Feliks 18.00 2011
2 Szafrański-Mądry Bruno 16.00 2011
4 Szafrański-Mądry Borys 13.50 2011
8 Miśkiewicz Marcel 9.50 2011
9 Mostowski Leon 8.50 2012
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 18.00 2009
2 Masztakowski Franciszek 16.00 2009
6 Moritz Ignacy 11.50 2010
11 Kosak Szymon 7.00 2010
13 Zagórski Filip 6.00 2010
16 Kozłowski Tadeusz 4.50 2010
19 Dąbrowski Piotr 4.00 2010
dsq Kropidłowski Stefan 0.00 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
4 Moritz Helena 13.50 2009
7 Mostowska Nina 10.50 2009
17 Traczyńska Magdalena 4.50 2010
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Macyszyn Alicja 18.00 2007
2 Bączkowska Eliza 16.00 2008
4 Gełeta Maja 13.50 2008
6 Wojtasik Wiktoria 11.50 2007
11 Cichal Julia 7.00 2008
16 Kozłowska Teresa 4.50 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Michałowski Beniamin 18.00 2007
2 Jaworski Krystian 16.00 2007
4 Barchoń Jan 13.50 2007
10 Bujnowski Aleksander 7.50 2008
18 Bartler Adam 4.50 2008
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Hołówka Urszula 18.00 2005
2 Dębicka Karolina 16.00 2006
4 Szumańska Joanna 13.50 2005
5 Rodawska Hanna 12.50 2006
7 Miłosz Zofia 10.50 2006
8 Masztakowska Julia 9.50 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Bors Iwo 18.00 2005
2 Nakwaski Michał 16.00 2006
3 Dziedzic Karol 14.50 2006
4 Czerwiński Karol 13.50 2005
6 Matejek Michał 11.50 2005
7 Bączkowski Bartosz 10.50 2006
9 Hakizimana Antoni 8.50 2005
10 Szeląg Grzegorz 7.50 2006
11 Bryk Bernard 7.00 2005
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Bubieńczyk Aleksandra 18.00 2003
2 Michałowska Aleksandra 16.00 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Kierkowski Juliusz 18.00 2004
2 Szeląg Piotr 16.00 2004
3 Bartler Jakub 14.50 2003
4 Tomanek Jan 13.50 2003
5 Bartler Michał 12.50 2003
6 Sosnowski Mikołaj 11.50 2004
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Dominiewska Joanna 18.00 2002
Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Anna 18.00 1978