Miłosz Feliks

Data wstąpienia
2015-01-14
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2011
Suma punktów
770.00
Liczba startów
51
Ranking-miejsce
98

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 8 15.00 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
2 13 11.50 XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
3 3 7.50 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
4 20 8.00 XXXII Liga MOZN - V edycja GS (gr.1-4) Jurgów A Liczone do rankingu
5 9 14.00 XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
6 17 9.50 XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
7 12 12.00 XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.1-6) Kluszkowce A Liczone do rankingu
8 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 1 18.00 XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 3 21.50 XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Suche A Liczone do rankingu
13 3 21.50 XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS Suche A Liczone do rankingu
14 4 20.00 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
15 1 26.00 VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
16 4 20.00 XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy Kluszkowce A Liczone do rankingu
17 2 23.50 XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) Zawoja A Liczone do rankingu
18 1 18.00 XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Zawoja B Liczone do rankingu
19 5 18.50 XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
20 2 23.50 XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów A Liczone do rankingu
21 5 6.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
22 1 26.00 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
23 1 26.00 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
24 8 9.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 35 5.50 VII Puchar Reksia Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
29 13 11.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
30 10 13.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
31 1 18.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
32 11 12.50 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
33 17 9.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
34 5 18.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
35 15 10.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
36 4 13.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
37 4 13.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
38 3 21.50 VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Harenda A Liczone do rankingu
39 12 12.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
40 16 10.00 VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
41 4 20.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja KR Jurgów A Liczone do rankingu
42 11 12.50 XXX Liga MOZN - II eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
43 2 8.50 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
44 31 5.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
45 32 5.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
46 14 11.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
47 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 1 10.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia - Valdidentro C Liczone do rankingu
51 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu