Miłosz Feliks

Data wstąpienia
2015-01-14
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2011
Suma punktów
620.50
Liczba startów
40
Ranking-miejsce
122

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 3 21.50 XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Suche A Liczone do rankingu
2 3 21.50 XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS Suche A Liczone do rankingu
3 4 20.00 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
4 1 26.00 VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
5 4 20.00 XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy Kluszkowce A Liczone do rankingu
6 2 23.50 XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) Zawoja A Liczone do rankingu
7 1 18.00 XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Zawoja B Liczone do rankingu
8 5 18.50 XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
9 2 23.50 XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów A Liczone do rankingu
10 5 6.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
11 1 26.00 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
12 1 26.00 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
13 8 9.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 35 5.50 VII Puchar Reksia Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
18 13 11.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
19 10 13.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
20 1 18.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
21 11 12.50 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
22 17 9.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
23 5 18.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
24 15 10.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
25 4 13.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
26 4 13.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
27 3 21.50 VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Harenda A Liczone do rankingu
28 12 12.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
29 16 10.00 VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
30 4 20.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja KR Jurgów A Liczone do rankingu
31 11 12.50 XXX Liga MOZN - II eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
32 2 8.50 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
33 31 5.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
34 32 5.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
35 14 11.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
36 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 1 10.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia - Valdidentro C Liczone do rankingu
40 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu