Kaczyńska (Traczyńska) Magdalena

Data wstąpienia
2017-08-22
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2010
Suma punktów
448.00
Liczba startów
47
Ranking-miejsce
161

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 33 5.50 XXXIII Liga MOZN - IX edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
2 15 10.50 XXXIII Liga MOZN - VII edycja - SL (gr.5-6; 11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
3 37 5.50 XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
4 23 7.00 XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL Suche A Liczone do rankingu
5 26 6.50 XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
6 39 5.50 XXXIII Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
7 dnf 0.00 XXXIII Liga MOZN - II edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL Jurgów A Liczone do rankingu
8 dsq 0.00 XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
9 27 3.00 XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Kluszkowce B Liczone do rankingu
10 15 5.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 15 5.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 12 6.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 12 6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 11 7.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 12 6.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 27 6.50 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
17 dsq 0.00 IX Zawody Dzieci o Puchar PZN -GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
18 16 4.50 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Czorsztyn Ski B Liczone do rankingu
19 18 9.00 XXXII Liga MOZN - IX edycja Kombi Race (gr.1-4), PSL (gr. 5-6; 11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
20 33 5.50 XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
21 2 8.50 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
22 dsq 0.00 XXXII Liga MOZN - V edycja GS (gr.1-4) Jurgów A Liczone do rankingu
23 18 9.00 XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
24 26 6.50 XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
25 20 8.00 XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.1-6) Kluszkowce A Liczone do rankingu
26 2 16.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 3 14.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 3 14.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 3 14.50 XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 32 5.50 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
31 21 7.50 VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
32 32 5.50 XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy Kluszkowce A Liczone do rankingu
33 27 6.50 XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
34 23 7.00 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
35 7 16.00 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
36 17 4.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 15 5.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 8 15.00 VII Puchar Reksia Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
39 12 12.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
40 13 11.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 3 14.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
42 6 17.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
43 14 11.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
44 1 26.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
45 12 12.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
46 3 14.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
47 5 12.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
48 11 12.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
49 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 1 10.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu