Bączkowska Eliza

Data wstąpienia
2013-01-10
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2008
Suma punktów
1714.50
Liczba startów
100
Ranking-miejsce
30

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 Kidstrophy - GS Zauchensee A Liczone do rankingu
2 17 9.50 Kidstrophy - kombi race Zauchensee A Liczone do rankingu
3 14 11.00 XXXI LIGA MOZN - XI eliminacja - kombinacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
4 14 11.00 XXXI Liga MOZN - X eliminacja - Puchar Krakowa - SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
5 22 7.00 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
6 dnf 0.00 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
7 10 13.00 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
8 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 1 26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
13 4 20.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
14 1 18.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
15 2 23.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
16 1 26.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
17 2 23.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
18 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
19 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
20 1 26.00 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankingu
21 4 20.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
22 4 20.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja KR Jurgów A Liczone do rankingu
23 1 10.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
24 2 23.50 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
25 4 20.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
26 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 8 15.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
33 3 21.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
34 9 14.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
35 3 21.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
36 1 26.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
37 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
38 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
39 5 18.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
40 10 13.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
41 5 18.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
42 5 18.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
43 12 12.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
44 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
49 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
52 1 26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
53 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
54 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
55 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
56 1 26.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
57 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
58 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
59 8 9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
60 6 11.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
61 6 17.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
62 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
63 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
64 2 23.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
65 1 26.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
66 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 dnf 0.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
69 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73 7 16.00 Koziołek Matołek Polana Szymoszkowa A Liczone do rankingu
74
9
14.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
75 7 16.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
76
10
13.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
77 12 12.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
78
10
13.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
79
4
7.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
80 7 16.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
81
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82 1 18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
83
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
85 1 18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
87
12
12.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
88 4 13.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Finał Murzasichle B Liczone do rankingu
89 2 16.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków II edycja Murzasichle B Liczone do rankingu
90
17
9.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
91 1 18.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków I edycja Harenda B Liczone do rankingu
92
15
10.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
93
14
11.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
94
7
16.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
95 1 18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
96 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
97 1 18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99 1 18.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100 1 18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101 2 16.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków III Murzasichle B Liczone do rankingu
102 dsq 0.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
103
3
14.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankingu
104 1 18.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków II Pardałówka B Liczone do rankingu
105 1 18.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków I Nosal B Liczone do rankingu