XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race

Sezon
Sezon 2015/2016
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Bączkowska Eliza 16.00 2008
6 Zalewska Zofia 11.50 2008
7 Sińska Hanna 10.50 2008
dsq Gełeta Maja 0.00 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
10 Bujnowski Aleksander 7.50 2008
11 Lewiński Franciszek 7.00 2009
dsq Hakizimana Jan 0.00 2009
dsq Miłosz Jan 0.00 2009
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Komorowska Nikola 18.00 2006
4 Boryczka Matylda 13.50 2006
7 Miłosz Zofia 10.50 2006
10 Macyszyn Alicja 7.50 2007
11 Korczak Luiza 7.00 2006
13 Modzelewska Nina 6.00 2006
14 Bubieńczyk Zofia 5.50 2006
15 Zalewska Helena 5.00 2006
18 Goździewińska Jagoda 4.50 2007
20 Rodawska Hanna 4.00 2006
26 Parnas Nina 3.00 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Szeląg Grzegorz 18.00 2006
7 Guziak Hubert 10.50 2007
8 Bączkowski Bartosz 9.50 2006
9 Strychowski Stanisław 8.50 2006
12 Nakwaski Michał 6.50 2006
14 Barchoń Jan 5.50 2007
15 Burkiewicz Bartosz 5.00 2006
16 Chmielewski Kazimierz 4.50 2007
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Ożga-Grzegorzewski Maciej 18.00 2004
2 Kierkowski Juliusz 16.00 2004
5 Bryk Bernard 12.50 2005
6 Wawrzyniak Mateusz 11.50 2004
8 Szeląg Piotr 9.50 2004
9 Bors Iwo 8.50 2005
11 Bańkowski Antoni 7.00 2004
13 Hakizimana Antoni 6.00 2005
15 Ciałowicz Antoni 5.00 2004
19 Wójcik Piotr 4.00 2005
22 Macyszyn Maksymilian 3.50 2004
23 Matejek Michał 3.50 2005
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
5 Szumańska Joanna 12.50 2005
6 Bartkowska Iga 11.50 2004
7 Goździewińska Kalina 10.50 2005
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 18.00 2003
3 Rewerelli Melania 14.50 2002
4 Bubieńczyk Aleksandra 13.50 2003
5 Dudziuk Katarzyna 12.50 2003
7 Dominiewska Joanna 10.50 2002
8 Michałowska Aleksandra 9.50 2003
9 Solecka Hanna 8.50 2003
11 Wawrzyniak Ewelina 7.00 2002
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Ejchart Tadeusz 18.00 2003
2 Zalewski Szymon 16.00 2002
4 Dudziuk Piotr 13.50 2003
7 Bartler Michał 10.50 2003
9 Bartler Jakub 8.50 2003
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Pszczółkowski Igor 18.00 2000
2 Dudziuk Jakub 16.00 2001