XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race

Sezon
Sezon 2018/2019
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior
Senior
Młodsi
Starsi

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Szafrański-Mądry Borys 18.00 2011
8 Miłosz Feliks 9.50 2011
9 Mostowski Leon 8.50 2012
dsq Szafrański-Mądry Bruno 0.00 2011
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 18.00 2009
2 Moritz Ignacy 16.00 2010
5 Masztakowski Franciszek 12.50 2009
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
4 Mostowska Nina 13.50 2009
5 Moritz Helena 12.50 2009
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Macyszyn Alicja 18.00 2007
3 Gełeta Maja 14.50 2008
4 Bączkowska Eliza 13.50 2008
9 Sińska Hanna 8.50 2008
12 Kozłowska Teresa 6.50 2008
17 Wojtasik Wiktoria 4.50 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Michałowski Beniamin 18.00 2007
5 Barchoń Jan 12.50 2007
7 Bujnowski Aleksander 10.50 2008
13 Bartler Adam 6.00 2008
14 Pacynko David 5.50 2008
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowski Bartosz 18.00 2006
3 Czerwiński Karol 14.50 2005
4 Bryk Bernard 13.50 2005
5 Dziedzic Karol 12.50 2006
6 Nakwaski Michał 11.50 2006
7 Bors Iwo 10.50 2005
8 Matejek Michał 9.50 2005
12 Borkowski Maciej 6.50 2006
14 Szeląg Grzegorz 5.50 2006
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Dębicka Karolina 16.00 2006
3 Szumańska Joanna 14.50 2005
4 Miłosz Zofia 13.50 2006
5 Korczak Luiza 12.50 2006
7 Masztakowska Julia 10.50 2006
8 Gmur Natasza 9.50 2005
9 Spurtacz Daniela 8.50 2005
10 Boryczka Matylda 7.50 2006
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 18.00 2003
2 Bubieńczyk Aleksandra 16.00 2003
3 Michałowska Aleksandra 14.50 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Szeląg Piotr 18.00 2004
2 Kierkowski Juliusz 16.00 2004
4 Bartler Michał 13.50 2003
dsq Bartler Jakub 0.00 2003
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Dominiewska Joanna 18.00 2002
Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Anna 18.00 1978