Boryczka Matylda

Boryczka Matylda

Rocznik: 2006
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2013-10-02
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
1413.00
Liczba startów
128
Ranking-miejsce
44
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski Młodzików - SL Szczyrk A Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski Młodzików - kombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
3 14 11.00 Mistrzostwa Polski Młodzików - GS Szczyrk A Liczone do rankingu
4 15 10.50 Mistrzostwa Polski Młodzików - SG Szczyrk A Liczone do rankingu
5 12 12.00 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
6 7 16.00 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
7 dnf 0.00 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
8 11 12.50 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
9 8 15.00 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
10 dnf 0.00 MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
11 11 12.50 MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
12 dnf 0.00 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
13 12 12.00 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
14 21 7.50 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
15 dnf 0.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
16 26 6.50 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
17 26 6.50 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
18 20 8.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
19 21 7.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
20 16 10.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
21 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
22 19 8.50 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
23 17 9.50 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
24 15 10.50 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
25 25 6.50 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
26 31 5.50 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
27 24 7.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
28 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
29 25 6.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
30 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 10 7.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 11 7.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 6 11.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 12 6.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 11 7.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 8 15.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
37 14 11.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
38 7 10.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
39 23 7.00 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
40 19 8.50 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 9 14.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
42 8 15.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
43 5 18.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
44 49 5.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
45 3 14.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
46 2 16.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
47 7 16.00 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankingu
48 7 16.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
49 13 11.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
50 12 12.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
51 6 17.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
52 2 8.50 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
53 2 23.50 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
54 9 14.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
55 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
56 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
57 dsq 0.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 3 7.50 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
62 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 15 10.50 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
65 37 5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
66 13 11.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
67 14 11.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
68 15 10.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
69 21 7.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
70 27 6.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
71 3 7.50 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
72 8 15.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
73 11 7.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
74 10 13.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
75 dsq 0.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
76 21 7.50 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
77 18 9.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
78 22 7.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
79 12 12.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
80 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81 5 12.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
82 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
83 6 11.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
84 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
85 1 18.00 NPM IV eliminacja Suche B Liczone do rankingu
86 2 16.00 NPM IIIeliminacja Suche B Liczone do rankingu
87 5 18.50 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
88 5 18.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
89 9 14.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
90 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
91 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
92 11 12.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
93 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
94 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
95 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
96 3 14.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
97 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
98 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
99 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
100 12 12.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
101 14 11.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
102 1 18.00 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
103 2 16.00 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
104 17 9.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
105 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
107 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
108 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
109 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
110
23
7.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
111
23
7.00 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
112
19
8.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
113 2 16.00 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice B Liczone do rankingu
114
25
6.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
115
33
5.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
116
5
12.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
117
23
7.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
118
26
6.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
119
14
11.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
120
3
7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
121 29 6.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
122 27 6.50 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
123
14
11.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
124
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
125
13
6.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
126
5
6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
127
14
11.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
128
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
129
19
4.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
130
20
4.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
131
11
12.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
132 4 7.00 Zawody Obozowe - Isolaccia Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
133
18
4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
134
17
4.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
135
17
9.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
136
3
21.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
137
16
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
138
16
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
139 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
140
6
2.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu