Boryczka Matylda

Boryczka Matylda

Rocznik: 2006
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2013-10-02
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
1311.50
Liczba startów
120
Ranking-miejsce
50
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 21 7.50 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
3 26 6.50 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
4 26 6.50 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
5 20 8.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
6 21 7.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
7 16 10.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
8 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
9 19 8.50 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
10 17 9.50 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
11 15 10.50 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
12 25 6.50 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
13 31 5.50 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
14 24 7.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
15 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
16 25 6.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
17 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 10 7.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 11 7.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 6 11.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 12 6.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 11 7.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 8 15.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
24 14 11.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
25 7 10.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
26 23 7.00 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
27 19 8.50 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
28 9 14.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
29 8 15.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
30 5 18.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
31 49 5.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
32 3 14.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
33 2 16.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
34 7 16.00 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankingu
35 7 16.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
36 13 11.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
37 12 12.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
38 6 17.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
39 2 8.50 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
40 2 23.50 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
41 9 14.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
42 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
43 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
44 dsq 0.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 3 7.50 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
49 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 15 10.50 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
52 37 5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
53 13 11.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
54 14 11.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
55 15 10.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
56 21 7.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
57 27 6.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
58 3 7.50 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
59 8 15.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
60 11 7.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
61 10 13.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
62 dsq 0.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
63 21 7.50 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
64 18 9.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
65 22 7.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
66 12 12.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
67 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 5 12.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
69 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 6 11.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
71 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
72 1 18.00 NPM IV eliminacja Suche B Liczone do rankingu
73 2 16.00 NPM IIIeliminacja Suche B Liczone do rankingu
74 5 18.50 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
75 5 18.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
76 9 14.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
77 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
78 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
79 11 12.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
80 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
81 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
82 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
83 3 14.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
84 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
85 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
86 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
87 12 12.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
88 14 11.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
89 1 18.00 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
90 2 16.00 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
91 17 9.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
92 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
93 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
95 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
96 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
97
23
7.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
98
23
7.00 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
99
19
8.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
100 2 16.00 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101
25
6.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
102
33
5.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
103
5
12.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
104
23
7.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
105
26
6.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
106
14
11.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
107
3
7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
108 29 6.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
109 27 6.50 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
110
14
11.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
111
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
112
13
6.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
113
5
6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
114
14
11.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
115
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
116
19
4.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
117
20
4.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
118
11
12.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
119 4 7.00 Zawody Obozowe - Isolaccia Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
120
18
4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
121
17
4.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
122
17
9.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
123
3
21.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
124
16
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
125
16
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
126 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
127
6
2.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu