Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika

Sezon
Sezon 2013/2014
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Polana Szymoszkowa
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Junior Młodszy
Krasnale
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa:
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

12
Poppe Monika 6.50 1900
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

7
Tomanek Lena 10.50 2006

11
Zalewska Helena 7.00 2006

16
Oppeln-Bronikowska Karolina 4.50 2006

17
Boryczka Matylda 4.50 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

13
Michałowski Beniamin 6.00 2007

15
Dziedzic Karol 5.00 2006

16
Bączkowski Bartosz 4.50 2006

21
Strychowski Stanisław 4.00 2006
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Sosnowski Mikołaj 18.00 2004

2
Kierkowski Juliusz 16.00 2004

3
Kawałkowski Mikołaj 14.50 2004

5
Ożga-Grzegorzewski Maciej 12.50 2004

8
Duszyński Antoni 9.50 2004

9
Bryk Bernard 8.50 2005

10
Ciałowicz Antoni 7.50 2004

30
Burkiewicz Jan 2.50 2004
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
3 Szewczyk Julia 14.50 2005

8
Szumańska Joanna 9.50 2005
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Rewerelli Melania 18.00 2002

2
Bogucka Melania 16.00 2002

3
Ratajczyk Karolina 14.50 2003

5
Duszyńska Hanna 12.50 2002

7
Michałowska Aleksandra 10.50 2003

10
Szumańska Julia 7.50 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Tomanek Jan 18.00 2003

2
Lewiński Tomasz 16.00 2002

4
Michalski Stefan 13.50 2002

5
Zalewski Szymon 12.50 2002

6
Ejchart Tadeusz 11.50 2003

9
Kubicki Tomasz 8.50 2003

11
Sosnowski Maksymilian 7.00 2002

12
Poppe Mateusz 6.50 2002

17
Biernacki Mikołaj 4.50 2002

19
Lewiński Maciej 4.00 2003
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Cąkała Ariana 18.00 2000

2
Milej Zuzanna 16.00 2000

3
Beaupre Zofia 14.50 2000

4
Karnkowska Maria 13.50 2001
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Blanc Leon 18.00 2001

2
Wołk-Lewanowicz Jan 16.00 2001

3
Pszczółkowski Igor 14.50 2000
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Kubasiewicz Helena 18.00 1999

2
Czapska Zuzanna 16.00 1998
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Rewerelli Mateusz 18.00 1998

2
Poppe Grzegorz 16.00 1998

3
Michalski Leon 14.50 1999

5
Blauth Wojciech 12.50 1999

6
Dobrowolski Karol 11.50 1999
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Kubasiewicz Antoni 18.00 1994

2
Szeszko Maksymilian 16.00 1995
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

3
Rewerelli Maria 14.50 1996

4
Poppe Maria 13.50 1995
Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Dobrowolska Małgorzata 18.00 1971

3
Namysłowska Magda 14.50 1970

4
Blauth Monika 13.50 1966

6
Dziedzic Karolina 11.50 1969

7
Wołk-Lewanowicz Ewa 10.50 1965

20
Kotańska Małgorzata 4.00 1963
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik

1
Kowalski Bartłomiej 18.00 1960

2
Blauth Marcin 16.00 1959

3
Rewerelli Tomasz 14.50 1962

4
Pszczółkowski Tomasz 13.50 1959

6
Wołk-Lewanowicz Piotr 11.50 1965

6
Marzec Tomasz 11.50 1956

8
Rymar Stanisław 9.50 1941

9
Cąkała Artur 8.50 1964

15
Dziedzic Stanisław 5.00 1963

16
Ejchart Grzegorz 4.50 1968

18
Blanc Michał 4.50 1970

21
Szeszko Cezary 4.00 1966

25
Tomanek Szymon 3.00 1974