Moritz Ignacy

Data wstąpienia
2015-10-26
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2010
Suma punktów
430.00
Liczba startów
52
Ranking-miejsce
165

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 14 5.50 XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Suche B Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 XXXX Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS Jurgów B Liczone do rankingu
3 72 5.50 XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
4 dsq 0.00 XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL Suche A Liczone do rankingu
5 dsq 0.00 XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
6 66 5.50 XXXIII Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
7 dnf 0.00 XXXIII Liga MOZN - II edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL Jurgów A Liczone do rankingu
8 62 5.50 XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
9 16 4.50 XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Kluszkowce B Liczone do rankingu
10 8 9.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 8 9.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 11 7.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 10 7.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 20 8.00 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
17 19 8.50 IX Zawody Dzieci o Puchar PZN -GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
18 13 6.00 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Czorsztyn Ski B Liczone do rankingu
19 25 6.50 XXXII Liga MOZN - IX edycja Kombi Race (gr.1-4), PSL (gr. 5-6; 11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
20 32 5.50 XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
21 6 6.00 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
22 23 7.00 XXXII Liga MOZN - V edycja GS (gr.1-4) Jurgów A Liczone do rankingu
23 20 8.00 XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
24 33 5.50 XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
25 dsq 0.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 5 12.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 3 14.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 3 14.50 XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 35 5.50 XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów A Liczone do rankingu
30 6 6.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
31 39 5.50 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
32 27 6.50 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
33 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 6 11.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 6 11.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 dsq 0.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 17 9.50 VII Puchar Reksia Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
38 18 9.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
39 24 7.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
40 5 12.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
41 19 8.50 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
42 32 5.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
43 6 17.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
44 31 5.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
45 dsq 0.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
46 11 7.00 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
47 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
48 dsq 0.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
49 19 8.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
50 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 4 7.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
53 20 8.00 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
54 17 9.50 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
55 15 10.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
56 21 4.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
57 28 2.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
58 20 8.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
59 DNF 0.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
60 DSQ 0.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
61 9 4.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
62 3 7.50 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia - Valdidentro C Liczone do rankingu
63 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu