Bartler Michał

Data wstąpienia
2011-10-05
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
678.00
Liczba startów
71
Ranking-miejsce
112

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
2 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 dnf 0.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 5 12.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 6 11.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 6 11.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 5 12.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 4 13.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 4 13.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 4 13.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 dnf 0.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
17 dnf 0.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
18 16 10.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
19 22 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
20 14 5.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
21 16 4.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
22 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 8 9.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
26 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 7 10.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 9 8.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 9 8.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
37 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42
27
6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
43
17
9.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
44
12
12.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
45 1 18.00 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46
18
9.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
47
44
5.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
48
12
12.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
49
9
4.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
50
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52
10
4.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
53
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55
8
9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56
15
5.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57
15
5.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
58
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 1 18.00 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice, Warszawa B Liczone do rankingu
60
7
5.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
61
14
5.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62
13
6.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
64
10
7.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
66
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67
10
7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68
15
5.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69
6
11.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70
4
7.00 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankingu
71 17 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72 15 5.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73 14 5.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 17 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75 13 6.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 12 6.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 7 5.50 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankingu
78 10 4.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu