Moritz Helena

Data wstąpienia
2015-10-26
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2009
Suma punktów
800.50
Liczba startów
69
Ranking-miejsce
97

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 2 16.00 XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Suche B Liczone do rankingu
2 6 11.50 XXXX Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS Jurgów B Liczone do rankingu
3 20 8.00 XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
4 16 10.00 XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL Suche A Liczone do rankingu
5 59 5.50 XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
6 21 7.50 XXXIII Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
7 9 14.00 XXXIII Liga MOZN - II edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL Jurgów A Liczone do rankingu
8 17 9.50 XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
9 10 13.00 XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
10 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 7 10.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 9 8.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 7 10.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 13 6.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 40 5.50 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
17 24 7.00 XXXII Liga MOZN - XI edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) Suche A Liczone do rankingu
18 29 6.00 IX Zawody Dzieci o Puchar PZN -GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
19 18 4.50 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Czorsztyn Ski B Liczone do rankingu
20 32 5.50 XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
21 30 6.00 XXXII Liga MOZN - VII edycja kolanówki (gr.5-6), SL (gr.11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
22 5 6.50 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
23 33 5.50 XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
24 36 5.50 XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
25 3 14.50 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 4 13.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 7 10.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 6 11.50 XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 5 12.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 20 8.00 XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów A Liczone do rankingu
32 12 12.00 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
33 15 10.50 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
34 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 16 10.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
39 26 6.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
40 4 20.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
41 9 14.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
42 6 11.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
43 3 14.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
44 31 5.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
45 4 20.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
46 13 11.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
47 11 7.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 13 6.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 4 7.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
50 5 18.50 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
51 8 15.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
52 1 26.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
53 dsq 0.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
54 3 21.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
55 11 12.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
56 21 7.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
57 1 26.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
58 10 7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
59 7 10.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
60 1 26.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
61 4 20.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
62 2 23.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
63 3 21.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
64 3 21.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
65 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
66 4 7.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia - Valdidentro C Liczone do rankingu
67 11 12.50 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
68 15 5.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu