Michałowska Aleksandra

Michałowska Aleksandra

Rocznik: 2003
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2011-09-24
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
1458.50
Liczba startów
111
Ranking-miejsce
41
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
2 3 14.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 3 14.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 3 14.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 4 13.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 4 13.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 3 14.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 3 14.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 23 7.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
19 25 6.50 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
20 20 8.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
21 27 6.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
22 dnf 0.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
23 19 8.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
24 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
25 2 16.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
26 dsq 0.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
27 15 10.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
28 20 8.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
29 21 7.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
30 19 8.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
31 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
32 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
33 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 6 11.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
38 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 21 7.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
44 22 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
45 8 9.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
46 12 6.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
47 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
54 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57
10
13.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
58 12 12.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
59
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61
6
6.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
62
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
68 20 8.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
69
12
12.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
70
9
8.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
71
10
7.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
72
6
11.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
73
7
10.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
74
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
75
9
14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
76
12
12.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
77
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78
8
9.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
80
7
5.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
81
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
83
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
85
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86
8
9.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
87
1
26.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
88 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankingu
89 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankingu
90 2 23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
91 2 23.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
92 2 23.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
93 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
96 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
97 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100 2 16.00 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
101 dsq 0.00 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
102 6 17.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
103 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
104 1 18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
105 1 26.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
106 5 18.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
107 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
108 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
109 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankingu
110 1 26.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
111 7 10.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
112 6 11.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
113 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
114 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
115 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
116 9 4.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
117 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
118 16 4.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
119 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
120 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu