XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant

Sezon
Sezon 2015/2016
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior
Młodsi
Starsi

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Lewińska Maria 16.00 2011
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
3 Guziak Igor 14.50 2010
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 18.00 2009
2 Bujnowski Aleksander 16.00 2008
11 Masztakowski Franciszek 7.00 2009
14 Bartler Adam 5.50 2008
15 Lewiński Franciszek 5.00 2009
17 Hakizimana Jan 4.50 2009
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Bączkowska Eliza 16.00 2008
4 Gełeta Maja 13.50 2008
5 Pacałowska Kaja 12.50 2008
6 Sińska Hanna 11.50 2008
dsq Marchel Helena 0.00 2009
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Komorowska Nikola 18.00 2006
3 Korczak Luiza 14.50 2006
7 Brudnicka Amelia 10.50 2006
8 Masztakowska Julia 9.50 2006
9 Macyszyn Alicja 8.50 2007
11 Miłosz Zofia 7.00 2006
12 Modzelewska Nina 6.50 2006
14 Goździewińska Jagoda 5.50 2007
15 Bubieńczyk Zofia 5.00 2006
21 Parnas Nina 4.00 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Nakwaski Michał 18.00 2006
2 Szeląg Grzegorz 16.00 2006
5 Modzelewski Franciszek 12.50 2006
6 Michałowski Beniamin 11.50 2007
6 Guziak Hubert 11.50 2007
8 Bączkowski Bartosz 9.50 2006
9 Burkiewicz Bartosz 8.50 2006
14 Chmielewski Kazimierz 5.50 2007
17 Hakizimana Henryk 4.50 2007
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Ożga-Grzegorzewski Maciej 16.00 2004
3 Kierkowski Juliusz 14.50 2004
4 Szeląg Piotr 13.50 2004
6 Bryk Bernard 11.50 2005
9 Bartczak Leopold 8.50 2004
10 Wawrzyniak Mateusz 7.50 2004
11 Bors Iwo 7.00 2005
12 Bańkowski Antoni 6.50 2004
13 Hakizimana Antoni 6.00 2005
14 Macyszyn Maksymilian 5.50 2004
15 Ciałowicz Antoni 5.00 2004
16 Wójcik Piotr 4.50 2005
22 Matejek Michał 3.50 2005
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
5 Szumańska Joanna 12.50 2005
8 Bartkowska Iga 9.50 2004
10 Goździewińska Kalina 7.50 2005
15 Pacałowska Nina 5.00 2005
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 18.00 2003
2 Ratajczyk Karolina 16.00 2003
3 Bogucka Melania 14.50 2002
4 Bubieńczyk Aleksandra 13.50 2003
5 Rewerelli Melania 12.50 2002
6 Wawrzyniak Ewelina 11.50 2002
7 Michałowska Aleksandra 10.50 2003
8 Solecka Hanna 9.50 2003
9 Dominiewska Joanna 8.50 2002
11 Pacałowska Pola 7.00 2002
12 Szumańska Julia 6.50 2003
13 Marchel Zofia 6.00 2003
14 Wierzbik Martyna 5.50 2003
15 Dudziuk Katarzyna 5.00 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Ejchart Tadeusz 16.00 2003
4 Bartler Michał 13.50 2003
5 Zalewski Szymon 12.50 2002
6 Bartler Jakub 11.50 2003
8 Dudziuk Piotr 9.50 2003
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Olszewski Filip 16.00 2001
3 Pszczółkowski Igor 14.50 2000
4 Blanc Leon 13.50 2001