XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race

Sezon
Sezon 2018/2019
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior
Senior
Młodsi
Starsi

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Feliks 18.00 2011
3 Mostowski Leon 14.50 2012
4 Miśkiewicz Marcel 13.50 2011
dsq Szafrański-Mądry Borys 0.00 2011
dsq Szafrański-Mądry Bruno 0.00 2011
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 18.00 2009
7 Kropidłowski Stefan 10.50 2010
10 Zagórski Filip 7.50 2010
dsq Moritz Ignacy 0.00 2010
dsq Dąbrowski Piotr 0.00 2010
dsq Kozłowski Tadeusz 0.00 2010
dsq Kosak Szymon 0.00 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
3 Mostowska Nina 14.50 2009
5 Moritz Helena 12.50 2009
15 Traczyńska Magdalena 5.00 2010
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Macyszyn Alicja 18.00 2007
2 Bączkowska Eliza 16.00 2008
4 Gełeta Maja 13.50 2008
7 Wojtasik Wiktoria 10.50 2007
11 Cichal Julia 7.00 2008
13 Kozłowska Teresa 6.00 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Michałowski Beniamin 18.00 2007
8 Bujnowski Aleksander 9.50 2008
11 Bartler Adam 7.00 2008
16 Jaworski Krystian 4.50 2007
dsq Barchoń Jan 0.00 2007
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Nakwaski Michał 18.00 2006
2 Czerwiński Karol 16.00 2005
3 Dziedzic Karol 14.50 2006
4 Bors Iwo 13.50 2005
6 Bryk Bernard 11.50 2005
7 Szeląg Grzegorz 10.50 2006
8 Bączkowski Bartosz 9.50 2006
9 Matejek Michał 8.50 2005
11 Hakizimana Antoni 7.00 2005
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Dębicka Karolina 16.00 2006
3 Hołówka Urszula 14.50 2005
4 Szumańska Joanna 13.50 2005
6 Miłosz Zofia 11.50 2006
7 Rodawska Hanna 10.50 2006
10 Masztakowska Julia 7.50 2006
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Bubieńczyk Aleksandra 18.00 2003
2 Michałowska Aleksandra 16.00 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Szeląg Piotr 18.00 2004
2 Kierkowski Juliusz 16.00 2004
3 Bartler Jakub 14.50 2003
7 Tomanek Jan 10.50 2003
dnf Bartler Michał 0.00 2003
dnf Sosnowski Mikołaj 0.00 2004
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Dominiewska Joanna 18.00 2002
Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Anna 18.00 1978