Zawody

Lp. Klasa Miejsce zawodów Data rozpoczęcia Grupy wiekowe
1 FIS National Championships - SL Strbskkie Pleso, SVK Senior
2 FIS FIS Race - SL Strbskkie Pleso, SVK Senior
3 FIS National Championships - GS Strbskkie Pleso, SVK Senior
4 FIS FIS Race - GS Strbskkie Pleso, SVK Senior
5 F 40 Pinocchio sugli Sci - GS Abetone, ITA Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
6 F 40 Pinocchio sugli Sci - SL Abetone, ITA Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
7 FIS National Championships - SL Spindleruv Mlyn, SVK Senior
8 FIS National Championships - GS Spindleruv Mlyn, SVK Senior
9 FIS FIS Race - SL Rogla, SLO Senior
10 FIS FIS Race - GS Rogla, SLO Senior
11 FIS FIS Race - GS Rogla, SLO Senior
12 A MPP Kasprowy Wierch - SL Kasprowy Wierch Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
13 A MPP Kasprowy Wierch - GS Kasprowy Wierch Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
14 A XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
15 A XXXIV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
16 FIS FIS Race - SL Karlov pod Pradedem, SVK Senior
17 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
18 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
19 A XXXIV Liga MOZN - IX edycja - kolanówki (gr.4-5); SL (gr.11-12) Kluszkowce Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
20 A XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - kombinacja alpejska Sienna Czarna Góra Junior Młodszy | Starsi
21 A XI Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
22 A Mistrzostwa Polski Młodzików - SG Sienna Czarna Góra Młodzik | Starsi
23 A XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG Sienna Czarna Góra Junior Młodszy | Starsi
24 FIS FIS Race - SL Strbskkie Pleso, SVK Senior
25 A XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - III edycja - GS Czarna Góra Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
26 A XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL Sienna Czarna Góra Junior Młodszy | Starsi
27 C Zawody przedszkole HeroSki Liptakówka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
28 B 41 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
29 FIS FIS Race - GS Strbskkie Pleso, SVK Senior
30 A Mistrzostwa Polski Młodzików - SL Sienna Czarna Góra Młodzik | Starsi
31 A XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS Sienna Czarna Góra Junior Młodszy | Starsi
32 B 41 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS Jurgów Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
33 A Mistrzostwa Polski Młodzików - GS Sienna Czarna Góra Młodzik | Starsi
34 A XXXIV Liga MOZN - VIII edycja - GS (gr.5-6; 11-12) Rytro Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
35 B XXXIV Liga MOZN - VII edycja - GS (gr.7-10) Litwinka Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
36 A XXXIV Liga MOZN - VII edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Litwinka Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
37 A XXXIV Liga MOZN - VI edycja - KR (gr 1-4) Litwinka Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi
38 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
39 A MPP Szczyrk - GS2 Szczyrk Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
40 FIS FIS Race - SL Proctor Ski Area, USA Junior | Starsi
41 A MPP Szczyrk - GS1 Szczyrk Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
42 FIS FIS Race - SL Proctor Ski Area, USA Junior | Starsi
43 A MPP Szczyrk - SG Szczyrk Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
44 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
45 B XXXIV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.7-10) Jurgów Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
46 A XXXIV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
47 A XXXIV Liga MOZN - IV edycja - KR (gr 1-4); kolanówki (gr.5-6) Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze
48 FIS FIS Race - SL Proctor Ski Area, USA Junior | Starsi
49 B XXXIV Liga MOZN - IV edycja - SL (gr.7-10) Jurgów Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
50 C Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
51 C Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
52 FIS Olimpic Wintere Games - GS Beijing, CHN Senior
53 B XXXIV Liga MOZN - III edycja - SL (gr.7-10) Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
54 A MPP Szczawnica - SL Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
55 A XXXIV Liga MOZN - III edycja - kolanówki (gr.5-6) Suche Dzieci Starsze | Młodsi
56 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
57 A XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS Czarna Góra Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
58 A MPP Szczawnica - SL Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
59 C Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
60 A MPP Ustrzyki - SG Ustrzyki Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
61 A MPP Ustrzyki - SG Ustrzyki Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
62 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
63 FIS FIS Race - GS Pozza di Fassa, ITA Senior
64 A MPP Krynica - GS Krynica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
65 A MPP Krynica - GS Krynica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
66 A XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS Nosal Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
67 FIS National Championships - SL Szczawnica, POL Senior
68 A XXXIV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
69 B XXXIV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.7-10) Kluszkowce Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
70 A XXXIV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Starsi
71 B XXXIV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.7-10) Kluszkowce Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
72 FIS FIS Race - GS Szczawnica, POL Senior
73 FIS FIS Race - SL Suche, POL Junior | Starsi
74 A MPP Suche - SL Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
75 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
76 A MPP Suche - SL Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
77 FIS FIS Race - GS Stari Vrh, SLO Senior
78 FIS FIS Race - GS Stari Vrh, SLO Senior
79 B XX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
80 B Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - GS CSN Szczęśliwice Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
81 B XX Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
82 B Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - kombinacja CSN Szczęśliwice Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
83 B Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - kombi race CSN Szczęśliwice Dzieci Starsze | Młodsi
84 B Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - SL CSN Szczęśliwice Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
85 B Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - Slalom carvingowy CSN Szczęśliwice Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
86 B XX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
87 FIS FIS Race - GS Kaabdalis, SWE Starsi
88 B XX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
89 F 39 Pinocchio sugli Sci - GS Abetone, ITA Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
90 F 39 Pinocchio sugli Sci - SL Abetone, ITA Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
91 MPP - Finał - Slalom równoległy Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
92 A MPP - Finał - SL Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
93 A MPP - Finał - SL Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
94 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi
95 B XXXIII Liga MOZN - IX edycja - GS (gr.7-10) Kluszkowce Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
96 A XXXIII Liga MOZN - IX edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
97 A MPP - V edycja - SL Czarna Góra Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
98 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi
99 A XXXIII Liga MOZN - VIII edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6,11-12 slalom równoległy (PSL) Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi
100 A MPP - V edycja - SL Czarna Góra Młodzik | Junior Młodszy | Starsi