Zawody

Lp. Klasa Miejsce zawodów Data rozpoczęcia Grupy wiekowe
1 F 37 PINOCCHIO SUGLI SCI - GS Abetone, ITA Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
2 F 37 PINOCCHIO SUGLI SCI - SL Abetone, ITA Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
3 FIS FIS Race - GS Furkota, SVK Junior | Starsi
4 FIS FIS Race - GS Furkota, SVK Junior | Starsi
5 A Kidstrophy - GS Zauchensee Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi
6 A Kidstrophy - kombi race Zauchensee Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi
7 FIS FIS Race - SL Zabljak, MNE Junior | Starsi
8 FIS FIS Race - SL Zabljak, MNE Junior | Starsi
9 FIS National Junior Championships - GS Kolasin, MNE Junior | Starsi
10 FIS National Championships - GS Kolasin, MNE Junior | Starsi
11 FIS National Junior Championships - SL Kolasin, MNE Junior | Starsi
12 FIS National Championships - SL Kolasin, MNE Junior | Starsi
13 A VIII Puchar Reksia Białka Tatrzańska Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
14 B XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał A.Ziemilskiego - GS Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
15 A XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
16 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
17 B XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał Janka i Grześka - GS Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
18 A XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
19 FIS FIS Race - SL Strbske Pleso, CZE Junior | Starsi
20 A VIII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - Finał Harenda Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
21 A XXXI LIGA MOZN - XI eliminacja - kombinacja Kluszkowce Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi
22 A MPP Finał GS Ustrzyki Dolne Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
23 FIS FIS Race - GS Strbske Pleso, CZE Junior | Starsi
24 A XXXI Liga MOZN - X eliminacja - Puchar Krakowa - SL Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
25 A MPP Finał SL Ustrzyki Dolne Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
26 A XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
27 FIS National Championships - SL Jasna, SVK Junior | Starsi
28 FIS National Championships - GS Jasna, SVK Junior | Starsi
29 A VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
30 A MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
31 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
32 A MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
33 A XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy Kluszkowce Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
34 A Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Czorsztyn Ski Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
35 A XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) Zawoja Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
36 B XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Zawoja Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
37 A MPP WKN SL Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
38 A MPP WKN SL Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
39 A XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
40 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
41 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B Dwubój Slalomowy Szczawnica Junior Młodszy | Starsi
42 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS II Szczawnica Junior Młodszy | Starsi
43 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
44 A XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
45 FIS University - SL Vysna Boca, SVK Junior | Starsi
46 FIS University - GS Vysna Boca, SVK Junior | Starsi
47 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
48 A XXXI Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
49 C Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy
50 D Zawody obozowe (sprawdzian) - Presolana - SL Presolana Młodzik | Starsi
51 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL Krynica Junior | Starsi
52 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS Krynica Junior | Starsi
53 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG Krynica Junior | Starsi
54 A Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja Krynica Junior | Starsi
55 A XXXI Liga MOZN - III eliminacja SL Suche Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
56 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
57 FIS University Bila v Beskydech, CZE Junior | Starsi
58 A MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
59 A XXXI Liga MOZN - II eliminacja GS Jurgów Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
60 A MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
61 FIS FIS Qualifications - SL Szczawnica, POL Junior | Starsi
62 FIS National Championships - SL Szczawnica, POL Junior | Starsi
63 F Interkriterium Vrátna SL Vratna Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
64 FIS National Championships - GS Szczawnica, POL Junior | Starsi
65 F Interkriterium Vrátna GS Vratna Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
66 A MPP Head Cup SL Rytro Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
67 FIS FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE Junior | Starsi
68 A MPP Head Cup GS Rytro Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
69 A XLII liga zakopiańska I eliminacja Zakopane Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi
70 A VIII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Nosal Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
71 FIS FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE Junior | Starsi
72 FIS FIS Race - GS Albrechtice v Jizerskych horach, CZE Junior | Starsi
73 FIS FIS Race - GS Krynica, POL Junior | Starsi
74 FIS FIS Race - GS Krynica, POL Junior | Starsi
75 A XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
76 A MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
77 FIS National Junior Race - GS Kouty, nad Desnou, CZE Junior | Starsi
78 A MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
79 FIS National Junior Race - SL Kouty, nad Desnou, CZE Junior | Starsi
80 A MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
81 A MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche Młodzik | Junior Młodszy | Starsi
82 FIS FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL Junior | Starsi
83 FIS FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL Junior | Starsi
84 C Zawody przedszkole HeroSki Basieńka Zakopane Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi
85 A Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi
86 FIS National Junior Race - SL Sulden am Ortler, ITA Junior | Starsi
87 B XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
88 B XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
89 FIS National Junior Race - SL Sulden am Ortler, ITA Junior | Starsi
90 B XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
91 B XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi
92 FIS National Junior Race - SL Pfeders, ITA Junior | Starsi
93 B XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior
94 B XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice Dzieci Starsze | Młodsi
95 B XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
96 B XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi
97 B XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice Młodzik | Junior Młodszy | Starsi