Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja

Sezon
Sezon 2016/2017
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Czarna Góra/Stronie Śląskie
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Junior
Młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Starsi
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
5 Dębicka Magdalena 12.50 2009
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
6 Chyliński Kajetan 11.50 2009
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Macyszyn Alicja 18.00 2007
4 Zalewska Zofia 13.50 2008
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Hołówka Urszula 18.00 2005
3 Dębicka Karolina 14.50 2006
4 Szumańska Joanna 13.50 2005
6 Zalewska Helena 11.50 2006
7 Gmur Natasza 10.50 2005
9 Szewczyk Julia 8.50 2005
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Nakwaski Michał 16.00 2006
4 Szeląg Grzegorz 13.50 2006
7 Żardecki Andrzej 10.50 2006
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 18.00 2003
3 Michałowska Aleksandra 14.50 2003
5 Bartkowska Iga 12.50 2004
8 Szumańska Julia 9.50 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Sosnowski Mikołaj 18.00 2004
2 Kierkowski Juliusz 16.00 2004
3 Tomanek Jan 14.50 2003
4 Ożga-Grzegorzewski Maciej 13.50 2004
5 Jurkowski Jakub 12.50 2004
6 Szeląg Piotr 11.50 2004
8 Kawałkowski Mikołaj 9.50 2004
9 Korczak Tomasz 8.50 2004
12 Lewiński Maciej 6.50 2003
13 Bartczak Leopold 6.00 2004
15 Bartler Jakub 5.00 2003
16 Bartler Michał 4.50 2003
17 Kubicki Tomasz 4.50 2003
18 Macyszyn Maksymilian 4.50 2004
19 Bańkowski Antoni 4.00 2004
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Rewerelli Melania 18.00 2002
2 Bogucka Melania 16.00 2002
3 Dominiewska Joanna 14.50 2002
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Blanc Leon 18.00 2001
2 Olszewski Filip 16.00 2001
5 Sosnowski Maksymilian 12.50 2002
6 Zalewski Szymon 11.50 2002
9 Michalski Stefan 8.50 2002
Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Derwinis Ewa 18.00 1965
1 Derwinis Katarzyna 18.00 1994
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
6 Kowalski Bartłomiej 11.50 1960
9 Kierkowski Jarosław 8.50 1973
12 Olszewski Andrzej 6.50 1970
13 Szeszko Cezary 6.00 1966
dnf Szeszko Maksymilian 0.00 1995
dnf Blauth Marcin 0.00 1959