X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race

Sezon
Sezon 2011/2012
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Dzieci Starsze
Krasnale
Dzieci Młodsze
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Olszewska Antonia 18.00 2005
3 Komorowska Nikola 14.50 2006
4 Zalewska Helena 13.50 2006
dsq Goleniewska Hanna 0.00 2005
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
dsq Michałowski Beniamin 0.00 2007
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Bubieńczyk Aleksandra 18.00 2003
2 Michałowska Aleksandra 16.00 2003
4 Mielczarek Zuzanna 13.50 2003
6 Szymańska Maja 11.50 2004
7 Bartkowska Iga 10.50 2004
12 Piętka Aleksandra 6.50 2003
14 Ratajczyk Karolina 5.50 2003
dsq Olszewska Julia 0.00 2004
dsq Rafalska Matylda 0.00 2003
dsq Wierzbik Martyna 0.00 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Tomanek Jan 18.00 2003
2 Ejchart Tadeusz 16.00 2003
3 Kubicki Tomasz 14.50 2003
4 Lewiński Maciej 13.50 2003
5 Król Kosma 12.50 2003
6 Kierkowski Juliusz 11.50 2004
8 Wietecki Michał 9.50 2004
dsq Kobylecki Krzysztof 0.00 2004
dsq Ciałowicz Antoni 0.00 2004
dsq Bartczak Leopold 0.00 2004
dsq Figiel Maciej 0.00 2004
dsq Ożga-Grzegorzewski Maciej 0.00 2004
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Antepowicz Zofia 18.00 2001
2 Żółcik Maria 16.00 2001
3 Rewerelli Melania 14.50 2002
4 Godlewska Maria 13.50 2001
5 Kabulska Katarzyna 12.50 2002
7 Pacałowska Pola 10.50 2002
8 Dominiewska Joanna 9.50 2002
13 Parnas Maja 6.00 2001
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Figiel Rafał 18.00 2002
2 Olszewski Filip 16.00 2001
3 Bobiński Jakub 14.50 2001
5 Sosnowski Jan 12.50 2001
5 Blanc Leon 12.50 2001
9 Poppe Mateusz 8.50 2002
12 Fido Aleksander 6.50 2002
13 Ruszel Jan 6.00 2002
14 Michalski Stefan 5.50 2002
18 Biernacki Mikołaj 4.50 2002
20 Lewiński Tomasz 4.00 2002
25 Wołk-Lewanowicz Jan 3.00 2001
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Kubasiewicz Helena 18.00 1999
2 Cąkała Ariana 16.00 2000
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Madler Franciszek 18.00 1999
3 Wiślicki Tomasz 14.50 1999
6 Blauth Wojciech 11.50 1999
7 Michalski Leon 10.50 1999
9 Pszczółkowski Igor 8.50 2000
10 Zieniewicz Zbigniew 7.50 1999
12 Łukaszuk Michał 6.50 2000
14 Fischer Wawrzyniec 5.50 1999
15 Tomasiuk Mikołaj 5.00 1999
dsq Dobrowolski Karol 0.00 1999
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Cąkała Marika 18.00 1998
2 Czapska Zuzanna 16.00 1998
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
3 Żółcik Mikołaj 14.50 1998
5 Poppe Grzegorz 12.50 1998
6 Rewerelli Mateusz 11.50 1998
7 Kierebiński Marcin 10.50 1997
8 Lelek Karol 9.50 1998
11 Chmielewski Maciej 7.00 1998
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Ostrowska Katarzyna 18.00 1994
4 Chmielewska Zofia 13.50 1994
5 Dratwicka Zuzanna 12.50 1995
dnf Blauth Katarzyna 0.00 1993
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Antepowicz Jan 18.00 1996
2 Kubasiewicz Stanisław 16.00 1996
3 Nowosad Albert 14.50 1996
4 Madler Jędrzej 13.50 1996
5 Fido Antoni 12.50 1994
6 Kabot Maciej 11.50 1995
7 Dziedzic Łukasz 10.50 1993
8 Wasilkowski Stanisław 9.50 1995
10 Kuhnke Maksymilian 7.50 1996
11 Rewerelli Michał 7.00 1994
12 Szeszko Maksymilian 6.50 1995