XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race

Sezon
Sezon 2015/2016
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior
Młodsi
Starsi

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowska Eliza 18.00 2008
9 Sińska Hanna 8.50 2008
dsq Gełeta Maja 0.00 2008
dsq Pacałowska Kaja 0.00 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
5 Bujnowski Aleksander 12.50 2008
6 Miłosz Jan 11.50 2009
11 Masztakowski Franciszek 7.00 2009
12 Lewiński Franciszek 6.50 2009
16 Hakizimana Jan 4.50 2009
dsq Bartler Adam 0.00 2008
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Szeląg Grzegorz 18.00 2006
2 Burkiewicz Bartosz 16.00 2006
6 Michałowski Beniamin 11.50 2007
8 Guziak Hubert 9.50 2007
9 Bączkowski Bartosz 8.50 2006
10 Modzelewski Franciszek 7.50 2006
11 Chmielewski Kazimierz 7.00 2007
13 Nakwaski Michał 6.00 2006
17 Hakizimana Henryk 4.50 2007
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
6 Modzelewska Nina 11.50 2006
10 Parnas Nina 7.50 2007
10 Komorowska Nikola 7.50 2006
13 Miłosz Zofia 6.00 2006
16 Brudnicka Amelia 4.50 2006
18 Korczak Luiza 4.50 2006
21 Goździewińska Jagoda 4.00 2007
23 Bubieńczyk Zofia 3.50 2006
dsq Masztakowska Julia 0.00 2006
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Ożga-Grzegorzewski Maciej 18.00 2004
2 Wawrzyniak Mateusz 16.00 2004
3 Kierkowski Juliusz 14.50 2004
6 Wójcik Piotr 11.50 2005
7 Bryk Bernard 10.50 2005
9 Ciałowicz Antoni 8.50 2004
10 Szeląg Piotr 7.50 2004
12 Bors Iwo 6.50 2005
13 Hakizimana Antoni 6.00 2005
14 Matejek Michał 5.50 2005
17 Bańkowski Antoni 4.50 2004
18 Bartczak Leopold 4.50 2004
21 Macyszyn Maksymilian 4.00 2004
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
5 Szumańska Joanna 12.50 2005
10 Bartkowska Iga 7.50 2004
12 Goździewińska Kalina 6.50 2005
14 Pacałowska Nina 5.50 2005
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Ejchart Tadeusz 18.00 2003
2 Zalewski Szymon 16.00 2002
6 Dudziuk Piotr 11.50 2003
8 Bartler Michał 9.50 2003
9 Bartler Jakub 8.50 2003
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Wójcik Aleksandra 16.00 2003
3 Bogucka Melania 14.50 2002
4 Bubieńczyk Aleksandra 13.50 2003
5 Michałowska Aleksandra 12.50 2003
6 Ratajczyk Karolina 11.50 2003
7 Wawrzyniak Ewelina 10.50 2002
8 Pacałowska Pola 9.50 2002
9 Wierzbik Martyna 8.50 2003
10 Dominiewska Joanna 7.50 2002
11 Solecka Hanna 7.00 2003
12 Dudziuk Katarzyna 6.50 2003
dsq Szumańska Julia 0.00 2003
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Pszczółkowski Igor 18.00 2000
2 Olszewski Filip 16.00 2001
3 Blanc Leon 14.50 2001