Bartczak Leopold

Data wstąpienia
2012-09-21
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
549.00
Liczba startów
64
Ranking-miejsce
137

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 20 8.00 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
3 9 14.00 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
4 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
5 18 9.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
6 14 11.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
7 15 10.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
8 7 10.50 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
9 7 16.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
10 9 14.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
11 17 9.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
12 24 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
13 13 6.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
14 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
15 17 9.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
16 dnf 0.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
17 DNF 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
18 DNF 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
19 26 6.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
20 24 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
21 11 7.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
22 13 6.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
23 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 14 11.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
26 16 10.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
27 18 9.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
28 25 0.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
29 21 7.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
30 22 7.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
31 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
32 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 18 4.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
34 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
35 18 4.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36
32
5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
37
13
11.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
38
28
6.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
39
33
5.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
40
30
6.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
41
6
6.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
42
7
5.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
43
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44
8
9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
45
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47
5
6.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
48
28
6.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
49
3
7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
50
11
7.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52
4
3.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
53
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54
3
14.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55
5
12.50 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankingu
56
4
13.50 Narciarski Puchar Mazowsza III Jurgów B Liczone do rankingu
57
15
10.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
58
21
7.50 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
59
17
9.50 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
60
21
7.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
61 14 11.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
62 45 5.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
63 12 6.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 18 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 18 9.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
66 22 7.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
67 27 6.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
68 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 6 6.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
71 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu