Olszewski Filip

Olszewski Filip

Rocznik: 2001
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2009-02-12
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
2001
Suma punktów
2062.50
Liczba startów
125
Ranking-miejsce
18
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
2 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 2 23.50 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
6 3 21.50 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
7 9 14.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
8 4 20.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
9 9 14.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
10 7 16.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
11 14 11.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
12 11 12.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
13 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankingu
14 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) Harenda A Liczone do rankingu
15 6 17.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankingu
16 3 21.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Harenda A Liczone do rankingu
17 5 18.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
18 4 20.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
19 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
20 dsq 0.00 55. Ski Inter Kriterium 2017 (GS) Říčky v Orlických horách (CZE) F Liczone do rankingu
21 dnf 0.00 55. Ski Inter Kriterium 2017 (SL) Říčky v Orlických horách (CZE) F Liczone do rankingu
22 12 12.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
23 6 17.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
24 6 17.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
25 7 16.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
26 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
27 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
28 DNF 0.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
29 8 15.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
30 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
34 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 dnf 0.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
41 7 16.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
42 16 10.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
43 11 12.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
44 2 16.00 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
45 3 14.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
46 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
51 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54
3
21.50 MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) Ździar A Liczone do rankingu
55 1 26.00 MPP - Finał Puchar KS Narciarnia (GS) Kluszkowce A Liczone do rankingu
56
14
11.00 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
57 dnf 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
58 dnf 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankingu
59 dnf 0.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
60 dnf 0.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
61 1 26.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
62 20 8.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
63 5 18.50 MPP - Puchar Słotwin (GS) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankingu
64 9 14.00 MPP - Puchar Słotwin (SL) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankingu
65
dsq
0.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
68 dns 0.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69
6
11.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71
2
16.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankingu
72
14
11.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
73
3
21.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
74
5
18.50 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
75
1
26.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
76
7
16.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
77 dsq 0.00 XXV Liga MOZN - GS Ryterski Raj A Liczone do rankingu
78
3
21.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
79
2
23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
80
3
21.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
81
1
10.00 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankingu
82
9
14.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
83
7
16.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
84 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankingu
85
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankingu
86 3 21.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
87 4 20.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
88 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
89 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
91 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
92 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
93 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94 1 18.00 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
95 1 18.00 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
96 6 17.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
97 3 21.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankingu
98 6 17.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
99 2 23.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
100 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
101 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
102 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Annaberg C Liczone do rankingu
103 5 18.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
104 4 13.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
105 2 16.00 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
106 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
107 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
108 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
109 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
110 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
111 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
112 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
113 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
114 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
115 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
116 6 11.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
117 dnf 0.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
118 8 15.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
119 2 8.50 Zawody obozowe San Candido C Liczone do rankingu
120 10 13.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
121 11 12.50 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
122 13 6.00 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
123 6 11.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
124 16 10.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
125 20 8.00 Euro-Ski-Cup - gigant Saalbach A Liczone do rankingu
126 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
127 4 7.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
128 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
129 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
130 1 26.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
131 3 21.50 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
132 4 20.00 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankingu
133 6 17.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
134 26 6.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
135 1 26.00 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankingu
136 3 21.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
137 2 23.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
138 1 18.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
139 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
140 3 14.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
141 4 20.00 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
142 5 18.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
143 18 9.00 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankingu
144 1 10.00 04 - Zawody obozowe - Bormio Bormio C Liczone do rankingu