Michałowski Beniamin

Data wstąpienia
2011-10-05
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2007
Suma punktów
1008.00
Liczba startów
81
Ranking-miejsce
72

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
2 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 4 7.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
4 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 9 8.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 8 15.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
11 7 16.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
12 17 9.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
13 8 15.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
14 6 17.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
15 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
16 3 14.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
17 7 16.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
18 15 10.50 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
19 3 21.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
20 3 21.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
21 1 26.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
22 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
27 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 16 10.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
30 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
31 27 6.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
32 20 8.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
33 18 9.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
34 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
37 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39
9
14.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
40 6 17.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
41
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
44
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46
16
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48
14
5.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
49
13
6.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
50
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
51
1
26.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
52
12
6.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
55
12
3.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
56
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60
4
13.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków III Murzasichle B Liczone do rankingu
61
17
9.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
62
3
14.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankingu
63 5 12.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków II Pardałówka B Liczone do rankingu
64
3
14.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków I Nosal B Liczone do rankingu
65 10 13.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
66 11 12.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
67 9 14.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
68 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
71 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73 8 9.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 12 6.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75 2 23.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Nosal A Liczone do rankingu
76 4 20.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Murzasichle A Liczone do rankingu
77 1 10.00 Zawody obozowe - przedszkole przedświąteczne Zakopane C Liczone do rankingu
78 16 4.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 13 6.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 4 7.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
81 12 6.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
83 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu