Gełeta Maja

Data wstąpienia
2014-09-24
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2008
Suma punktów
546.00
Liczba startów
50
Ranking-miejsce
135

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał A.Ziemilskiego - GS Jurgów B Liczone do rankingu
2 19 8.50 XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Suche A Liczone do rankingu
3 26 6.50 XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS Suche A Liczone do rankingu
4 dsq 0.00 XXXI LIGA MOZN - XI eliminacja - kombinacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
5 dsq 0.00 XXXI Liga MOZN - X eliminacja - Puchar Krakowa - SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
6 20 8.00 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
7 15 10.50 VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
8 15 10.50 XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów A Liczone do rankingu
9 19 8.50 XXXI Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
10 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
11 12 12.00 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
12 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 3 14.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 dnf 0.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
17 dsq 0.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 9 8.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 1 10.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
22 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 12 12.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
25 14 11.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
26 24 7.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
27 21 7.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
28 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
29 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
30 9 8.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
31 8 15.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
32 12 12.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
33 18 9.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
34 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
39 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 10 7.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 1 10.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia - Valdidentro C Liczone do rankingu
42 6 17.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
43 6 17.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
44 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
47 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 13 11.50 Koziołek Matołek Polana Szymoszkowa A Liczone do rankingu
52
13
11.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
53
11
12.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
54
14
11.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
55
12
6.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
56
14
5.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
57
6
6.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
58
13
6.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59
dsq
0.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu