Bączkowski Bartosz

Rocznik: 2006
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2012-11-21
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
1422.50
Liczba startów
122
Ranking-miejsce
48
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 28 6.00 MPP - IV edycja - GS Zawoja A Liczone do rankingu
2 36 5.50 MPP - IV edycja - GS Zawoja A Liczone do rankingu
3 28 6.00 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SG Szczyrk A Liczone do rankingu
4 19 8.50 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - GS Szczyrk A Liczone do rankingu
5 dnf 0.00 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SL Szczyrk A Liczone do rankingu
6 29 6.00 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
7 dnf 0.00 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
8 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 6 11.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 7 10.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 5 12.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 5 12.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 8 5.00 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
17 dnf 0.00 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
18 14 11.00 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
19 12 12.00 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
20 18 9.00 Kidstrophy - GS Zauchensee A Liczone do rankingu
21 13 11.50 Kidstrophy - kombi race Zauchensee A Liczone do rankingu
22 20 8.00 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
23 23 7.00 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
24 11 12.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
25 12 12.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
26 22 7.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
27 dsq 0.00 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
28 18 9.00 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
29 dnf 0.00 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
30 31 5.50 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
31 16 10.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
32 11 12.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
33 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 3 14.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 8 9.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 7 10.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 17 Kidstrophy - GS Zauchensee Nie liczone do rankingu
38 8 15.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
39 3 14.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
40 7 16.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 1 26.00 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
42 1 26.00 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
43 1 26.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
44 4 20.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
45 2 23.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
46 3 21.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
47 2 16.00 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
48 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
49 6 17.00 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankingu
50 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
51 9 14.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
52 8 15.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
53 18 9.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
54 3 7.50 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
55 4 20.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
56 13 11.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
57 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 11 7.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 13 11.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
64 21 7.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
65 6 17.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
66 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
67 8 9.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
68 13 11.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
69 16 10.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
70 25 6.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
71 6 17.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
72 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75 5 12.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
76 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 8 9.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
78 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
79 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81 16 10.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
82 10 13.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
83 11 12.50 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
84 9 8.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
85 4 13.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
86 10 13.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
87 9 14.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
88 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
89 9 14.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
90 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
93 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
96 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
97
25
6.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
98
23
7.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
99
15
10.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
100
19
8.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
101
1
10.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
102 29 6.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
103 28 6.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
104
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
105
12
6.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106
7
5.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
107
20
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
108
12
6.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
109
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
110
13
6.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
111
6
17.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
112
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
113
17
4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
114
16
4.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
115
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
116
5
18.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
117
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
118
5
18.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
119
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
120
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
121 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
122
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
123 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
124
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
125
1
18.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
126 3 14.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków III Murzasichle B Liczone do rankingu
127 dsq 0.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
128
2
16.00 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankingu
129 2 16.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków II Pardałówka B Liczone do rankingu
130
2
16.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków I Nosal B Liczone do rankingu
131 10 13.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
132 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
133 8 9.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
134 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu