Bączkowski Bartosz

Rocznik: 2006
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2012-11-21
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
1136.00
Liczba startów
93
Ranking-miejsce
59
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 8 9.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
2 7 10.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 8 15.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
4 3 14.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
5 7 16.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
6 1 26.00 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
7 1 26.00 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
8 1 26.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
9 4 20.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
10 2 23.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
11 3 21.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
12 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
13 2 16.00 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
14 6 17.00 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankingu
15 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
16 9 14.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
17 8 15.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
18 18 9.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
19 3 7.50 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
20 4 20.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
21 13 11.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
22 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 11 7.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 13 11.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
29 21 7.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
30 6 17.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
31 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
32 8 9.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
33 13 11.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
34 16 10.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
35 25 6.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
36 6 17.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
37 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 5 12.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
41 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 8 9.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
43 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
44 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 16 10.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
47 10 13.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
48 11 12.50 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
49 9 8.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
50 4 13.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
51 10 13.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
52 9 14.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
53 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
54 9 14.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
55 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
58 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62
25
6.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
63
23
7.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
64
15
10.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
65
19
8.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
66
1
10.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
67 29 6.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
68 28 6.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
69
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70
12
6.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71
7
5.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
72
20
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73
12
6.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75
13
6.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76
6
17.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
77
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
78
17
4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
79
16
4.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
80
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
81
5
18.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
82
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
83
5
18.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
84
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
85
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
87
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
88 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
89
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90
1
18.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91 3 14.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków III Murzasichle B Liczone do rankingu
92 dsq 0.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
93
2
16.00 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankingu
94 2 16.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków II Pardałówka B Liczone do rankingu
95
2
16.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków I Nosal B Liczone do rankingu
96 10 13.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
97 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98 8 9.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu