Zalewski Szymon

Zalewski Szymon

Rocznik: 2002
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2006-12-12
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
1359.00
Liczba startów
127
Ranking-miejsce
51
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 2 8.50 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
2 dsq 0.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
3 30 6.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
4 26 6.50 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
5 17 9.50 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
6 15 10.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
7 dnf 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
8 20 8.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
9 27 6.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
10 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankingu
11 17 9.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) Harenda A Liczone do rankingu
12 24 7.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankingu
13 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Harenda A Liczone do rankingu
14 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
15 3 14.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
16 15 10.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
17 DSQ 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
18 DSQ 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
19 14 11.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
20 7 10.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
21 6 11.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
22 32 5.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
23 20 8.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
24 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
29 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 15 10.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
35 11 12.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
36 22 7.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
37 18 9.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
38 9 14.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
39 9 14.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
40 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
41 5 12.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
42 10 13.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
43 dnf 0.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
44 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
54
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
55
4
13.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
56
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62
7
10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
63
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 29 6.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
67
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
68
14
5.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
69
12
6.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
70
4
7.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
71
12
12.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
72
5
12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
73
5
12.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
74
9
14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
75
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
76
13
11.50 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
77 dsq 0.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
78
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
81
9
8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82
9
8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
83
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84
15
5.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
85
16
10.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
86
12
12.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
87
8
9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
88
7
10.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
89
16
10.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
90 dsq 0.00 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankingu
91
12
12.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
92
8
9.50 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankingu
93
13
6.00 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankingu
94 20 8.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
95 18 9.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
96 8 15.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
97 12 6.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
100 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
101 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
102 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
103 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
104 15 10.50 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
105 20 8.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankingu
106 13 11.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
107 17 9.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
108 12 12.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
109 13 11.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
110 2 8.50 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankingu
111 11 12.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
112 9 8.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
113 7 10.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
114 11 12.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
115 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
116 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
117 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
118 12 6.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
119 14 5.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
120 9 14.00 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
121 13 11.50 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
122 2 8.50 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankingu
123 11 12.50 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
124 11 12.50 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
125 12 12.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
126 10 7.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
127 5 6.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
128 8 9.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
129 8 9.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
130 12 12.00 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
131 15 10.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
132 2 8.50 07 - zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankingu
133 13 6.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
134 11 7.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
135 dnf 0.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
136 5 6.50 06 - Zawody obozowe - przedszkole 2 Zakopane C Liczone do rankingu
137 5 18.50 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
138 5 6.50 05 - Zawody obozowe - przedszkole 1 Zakopane C Liczone do rankingu
139 6 6.00 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankingu
140 4 7.00 04 - Zawody obozowe - Bormio Bormio C Liczone do rankingu
141 22 7.00 56 - Liga Zakopiańska VI Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
142 5 6.50 05 - Zawody obozowe - przedszkole I Zakopane C Liczone do rankingu
143 6 6.00 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankingu