Hakizimana Antoni

Data wstąpienia
2011-10-22
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
587.00
Liczba startów
70
Ranking-miejsce
131

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
2 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 4 13.50 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 23 7.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
7 26 6.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
8 22 7.00 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
9 16 10.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
10 11 7.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 9 8.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 5 12.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 12 6.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 8 9.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 10 7.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 24 7.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
17 31 5.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
18 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 11 7.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 9 8.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 8 9.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 6 11.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 9 8.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 12 12.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
28 23 7.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
29 dnf 0.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
30 21 7.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
31 7 16.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
32 dnf 0.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
33 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
37 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 8 9.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
39 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
40 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 11 7.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 8 5.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
43 36 5.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
44 31 5.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
45 13 2.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
46 12 6.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 13 6.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 13 6.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 13 6.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 13 6.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
51 13 6.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
52 2 16.00 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53
12
12.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
54
28
6.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
55
7
16.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
56
3
7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
57
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59
13
6.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61
15
5.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62
10
7.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 4 13.50 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice, Warszawa B Liczone do rankingu
64
25
6.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
65
9
4.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
66
18
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67
18
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68
21
4.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69
23
3.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70
6
2.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
71
10
4.00 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankingu
72 14 5.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73 16 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Isolaccia C Liczone do rankingu
75 12 6.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 15 5.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu