Szumańska Joanna

Data wstąpienia
2009-03-28
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
1402.00
Liczba startów
110
Ranking-miejsce
45
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 4 7.00 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
2 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 3 14.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 4 13.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 3 14.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 21 7.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
11 29 6.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
12 dsq 0.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
13 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 5 12.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 6 11.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 4 13.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 7 16.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
23 12 12.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
24 19 1.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
25 9 14.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
26 13 11.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
27 4 13.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
28 4 13.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
29 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
33 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
35 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 9 14.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
38 12 12.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
39 11 12.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
40 17 9.50 XXVIII Liga MOZN - kombinacja SL + GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 24 7.00 XXVIII Liga MOZN - VIII edycja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
42 31 5.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
43 5 18.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
44 7 16.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
45 14 11.00 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankingu
46 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
47 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
48 7 16.00 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
49 15 10.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
50 9 14.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
51 5 18.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
52 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
55 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
59 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
60 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 3 14.50 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
62 4 13.50 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
63
6
17.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
64
11
12.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
65
7
16.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
66
10
13.00 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
67
3
21.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
68
9
14.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
69
7
16.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
70
13
11.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
71
7
16.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
72 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
73 2 23.50 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
74 3 14.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
75 5 12.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
76
dsq
0.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
77
23
3.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
80
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
83
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84 10 13.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
85 10 13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
86
5
12.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
87
4
13.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
88
8
15.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
89 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
90
8
9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
91
8
9.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
92 9 14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
93
21
7.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
94 9 14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
95
6
17.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
96
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
97
14
5.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
99
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100
9
8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101 9 8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
102
13
6.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
103
7
10.50 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankingu
104 6 11.50 Narciarski Puchar Mazowsza III Jurgów B Liczone do rankingu
105
6
17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
106 dsq 0.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
107 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
108
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
109
2
8.50 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankingu
110
6
17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
111 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
112 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
113 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
114 4 7.00 Zawody obozowe - ferie Isolaccia C Liczone do rankingu
115 1 10.00 Zawody obozowe - gigant Isolaccia C Liczone do rankingu
116 1 10.00 07 - zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankingu
117 1 10.00 07 - Zawody obozowe - przedszkole 3 Zakopane C Liczone do rankingu