Miłosz Jan

Data wstąpienia
2014-12-03
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2009
Suma punktów
1881.00
Liczba startów
101
Ranking-miejsce
25

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 26.00 XXXIII Liga MOZN - IX edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
2 1 26.00 XXXIII Liga MOZN - VIII edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6,11-12 slalom równoległy (PSL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
3 1 26.00 XXXIII Liga MOZN - VII edycja - SL (gr.5-6; 11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
4 1 26.00 X Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS Suche A Liczone do rankingu
5 1 18.00 XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Suche B Liczone do rankingu
6 1 18.00 XXXX Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS Jurgów B Liczone do rankingu
7 1 26.00 XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
8 16 10.00 XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL Suche A Liczone do rankingu
9 1 26.00 XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
10 4 20.00 XXXIII Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
11 dsq 0.00 XXXIII Liga MOZN - II edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL Jurgów A Liczone do rankingu
12 14 11.00 XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
13 1 26.00 XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
14 1 18.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 2 16.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 27 3.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 4 13.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 1 26.00 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
21 36 5.50 XXXII Liga MOZN - XI edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) Suche A Liczone do rankingu
22 9 14.00 XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
23 9 14.00 XXXII Liga MOZN - VII edycja kolanówki (gr.5-6), SL (gr.11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
24 1 10.00 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
25 7 16.00 XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
26 7 16.00 XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
27 3 21.50 XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.1-6) Kluszkowce A Liczone do rankingu
28 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 1 18.00 XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 4 20.00 XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Suche A Liczone do rankingu
33 1 26.00 XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS Suche A Liczone do rankingu
34 3 21.50 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
35 23 7.00 VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
36 3 21.50 XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy Kluszkowce A Liczone do rankingu
37 2 23.50 XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) Zawoja A Liczone do rankingu
38 1 18.00 XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Zawoja B Liczone do rankingu
39 1 26.00 XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
40 7 16.00 XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów A Liczone do rankingu
41 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
42 1 26.00 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
43 2 23.50 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
44 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 10 13.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
49 1 18.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
50 5 18.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
51 5 18.50 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
52 4 20.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
53 1 26.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
54 2 23.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
55 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
56 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
57 6 17.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
58 25 6.50 XXX Liga MOZN - III eliminacja KR Jurgów A Liczone do rankingu
59 8 5.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
60 1 26.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
61 1 26.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
62 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 1 10.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
67 1 26.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
68 1 26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
69 1 26.00 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankingu
70 1 26.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
71 2 23.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
72 3 21.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
73 1 26.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
74 1 26.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
75 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
76 1 26.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
77 dnf 0.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
78 4 13.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
79 1 26.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
80 1 26.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
81 DSQ 0.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
82 1 26.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
83 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
85 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
87 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
88 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
89 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90 dsq 0.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
91 1 26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
92 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
93 1 10.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia - Valdidentro C Liczone do rankingu
94 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
95 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
96 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
97 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101 3 21.50 Koziołek Matołek Polana Szymoszkowa A Liczone do rankingu
102 14 11.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
103
6
17.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
104 1 18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
105 2 16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106 1 18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu