Miłosz Jan

Data wstąpienia
2014-12-03
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2009
Suma punktów
1067.50
Liczba startów
57
Ranking-miejsce
66

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
2 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 10 13.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
4 1 18.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
5 5 18.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
6 5 18.50 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
7 4 20.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
8 1 26.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
9 2 23.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
10 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
11 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
12 6 17.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
13 25 6.50 XXX Liga MOZN - III eliminacja KR Jurgów A Liczone do rankingu
14 8 5.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
15 1 26.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
16 1 26.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
17 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 1 10.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
22 1 26.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
23 1 26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
24 1 26.00 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankingu
25 1 26.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
26 2 23.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
27 3 21.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
28 1 26.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
29 1 26.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
30 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
31 1 26.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
32 dnf 0.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
33 4 13.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
34 1 26.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
35 1 26.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
36 DSQ 0.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
37 1 26.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
38 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
43 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 dsq 0.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
46 1 26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
47 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
48 1 10.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia - Valdidentro C Liczone do rankingu
49 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
50 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 3 21.50 Koziołek Matołek Polana Szymoszkowa A Liczone do rankingu
57 14 11.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
58
6
17.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
59 1 18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 2 16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 1 18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu