XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12)

Sezon
Sezon 2020/2021
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Jurgów
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Junior
Młodsi
Starsi

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Weiss Jan 26.00 2013
7 Zwierzyński Paweł 16.00 2013
22 Frank Leon 7.00 2014
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
5 Maciejowska Krystyna 18.50 2013
8 Maryna Marzec 15.00 2013
9 Marzec Jagoda 14.00 2013
dsq Koncewicz Nina 0.00 2013
dsq Malewicz Pola 0.00 2013
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Szafrański-Mądry Borys 23.50 2011
11 Szafrański-Mądry Bruno 12.50 2011
16 Miazga Tadeusz 10.00 2012
25 Zwierzyński Jan 6.50 2011
32 Mostowski Leon 5.50 2012
46 Miłosz Feliks 5.50 2011
48 Miśkiewicz Marcel 5.50 2011
50 Derwinis Tomasz (junior) 5.50 2012
dsq Pełda Rudolf 0.00 2011
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
9 Bartczak Helena 14.00 2011
13 Zdort Jadwiga 11.50 2011
22 Król Maja 7.00 2012
29 Lewińska Maria 6.00 2011
30 Koncewicz Zofia 6.00 2011
40 Bańbura Aleksandra 5.50 2012
41 Januszko Natalia 5.50 2012
dsq Maciejowska Hanna 0.00 2011
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
9 Lewandowski Wojciech 14.00 2009
14 Miłosz Jan 11.00 2009
18 Grupiński Franciszek 9.00 2009
30 Pełda Jerzy 6.00 2009
34 Komierowski Jerzy 5.50 2010
41 Zdort Leopold 5.50 2010
50 Maciusowicz Tomasz 5.50 2009
52 Lewiński Franciszek 5.50 2009
57 Frank Filip 5.50 2009
58 Opaliński Maks 5.50 2009
61 Suchenek Zenon 5.50 2010
62 Moritz Ignacy 5.50 2010
dnf Bąkowski Borys 0.00 2010
dsq Bąkowski Piotr 0.00 2010
dsq Maciejowski Jan 0.00 2010
dsq Kozłowski Tadeusz 0.00 2010
dsq Król Paweł 0.00 2010
dsq Wyborski Wit 0.00 2009
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
17 Moritz Helena 9.50 2009
33 Mostowska Nina 5.50 2009
dnf Geremek Hanna 0.00 2009
dnf Szeszko Helena 0.00 2010
dsq Bańbura Ewa 0.00 2010
dsq Wewiórska Lena 0.00 2009
dsq Kaczyńska (Traczyńska) Magdalena 0.00 2010