XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL

Sezon
Sezon 2020/2021
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Suche
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Junior
Młodsi
Starsi

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Koncewicz Nina 26.00 2013
4 Maciejowska Krystyna 20.00 2013
5 Marzec Jagoda 18.50 2013
10 Malewicz Pola 13.00 2013
14 Marzec Maryna 11.00 2013
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Weiss Jan 23.50 2013
6 Zwierzyński Paweł 17.00 2013
16 Różycki Michał 10.00 2013
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Szafrański-Mądry Borys 23.50 2011
6 Szafrański-Mądry Bruno 17.00 2011
11 Miłosz Feliks 12.50 2011
14 Pełda Rudolf 11.00 2011
29 Mostowski Leon 6.00 2012
32 Miazga Tadeusz 5.50 2012
47 Miśkiewicz Marcel 5.50 2011
52 Derwinis Tomasz (junior) 5.50 2012
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
9 Bartczak Helena 14.00 2011
14 Zdort Jadwiga 11.00 2011
21 Maciejowska Hanna 7.50 2011
22 Koncewicz Zofia 7.00 2011
26 Chylińska Antonina 6.50 2011
30 Lewińska Maria 6.00 2011
42 Januszko Natalia 5.50 2012
43 Bańbura Aleksandra 5.50 2012
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
16 Moritz Helena 10.00 2009
23 Kaczyńska (Traczyńska) Magdalena 7.00 2010
dnf Wewiórska Lena 0.00 2009
dsq Bańbura Ewa 0.00 2010
dsq Mostowska Nina 0.00 2009
dsq Geremek Hanna 0.00 2009
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
16 Miłosz Jan 10.00 2009
24 Lewiński Franciszek 7.00 2009
dnf Suchenek Zenon 0.00 2010
dnf Chyliński Kajetan 0.00 2009
dnf Grupiński Franciszek 0.00 2009
dnf Lewandowski Wojciech 0.00 2009
dnf Frank Filip 0.00 2009
dnf Zdort Leopold 0.00 2010
dnf Bąkowski Piotr 0.00 2010
dnf Komierowski Jerzy 0.00 2010
dnf Mazurkiewicz Stanisław 0.00 2010
dnf Bąkowski Borys 0.00 2010
dsq Maciusowicz Tomasz 0.00 2009
dsq Maciejowski Jan 0.00 2010
dsq Król Paweł 0.00 2010
dsq Pełda Jerzy 0.00 2009
dsq Kozłowski Tadeusz 0.00 2010
dsq Moritz Ignacy 0.00 2010
dsq Hermanowicz Ryszard 0.00 2010
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
4 Wójcik Aleksandra 20.00 2003