XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS

Sezon
Sezon 2020/2021
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Suche
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior
Młodsi
Starsi

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Koncewicz Nina 18.00 2013
2 Maciejowska Krystyna 16.00 2013
3 Malewicz Pola 14.50 2013
5 Marzec Jagoda 12.50 2013
6 Maryna Marzec 11.50 2013
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
3 Frank Leon 14.50 2014
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Feliks 18.00 2011
2 Szafrański-Mądry Borys 16.00 2011
3 Dzięciołowski Tytus 14.50 2011
4 Olesiński Józef 13.50 2012
9 Szafrański-Mądry Bruno 8.50 2011
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Lewińska Maria 16.00 2011
3 Olesińska Franciszka 14.50 2012
4 Maciejowska Hanna 13.50 2011
5 Zdort Jadwiga 12.50 2011
6 Bartczak Helena 11.50 2011
7 Chylińska Antonina 10.50 2011
8 Król Maja 9.50 2012
10 Koncewicz Zofia 7.50 2011
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 18.00 2009
3 Hermanowicz Ryszard 14.50 2010
5 Grupiński Franciszek 12.50 2009
6 Frank Filip 11.50 2009
7 Król Paweł 10.50 2010
8 Chyliński Kajetan 9.50 2009
9 Olesiński Feliks 8.50 2010
10 Bąkowski Borys 7.50 2010
11 Suchenek Zenon 7.00 2010
12 Maciejowski Jan 6.50 2010
13 Zdort Leopold 6.00 2010
14 Moritz Ignacy 5.50 2010
18 Maciusowicz Tomasz 4.50 2009
20 Opaliński Maks 4.00 2009
21 Lewiński Franciszek 4.00 2009
28 Bąkowski Piotr 2.50 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Moritz Helena 16.00 2009
4 Geremek Hanna 13.50 2009
dnf Szeszko Helena 0.00 2010
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Zofia 18.00 2006
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 18.00 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Sosnowski Mikołaj 18.00 2004
5 Sosnowski Maksymilian 12.50 2002
Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Derwinis Ewa 18.00 1965
1 Ostrowska Katarzyna 18.00 1994
2 Derwinis Katarzyna 16.00 1994
3 Marzec Katarzyna 14.50 1986
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
4 Kowalski Bartłomiej 13.50 1960