Korczak Luiza

Korczak Luiza

Rocznik: 2006
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2012-10-17
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
525.00
Liczba startów
51
Ranking-miejsce
146
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 19 8.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
2 23 7.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
3 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
4 19 8.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
5 3 7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
6 3 3.50 Zawody obozowe (sprawdzian) - Presolana - SL Presolana D Liczone do rankingu
7 34 5.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
8 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
9 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 6 11.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 7 10.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
15 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 7 10.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
17 10 7.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 10 7.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 21 7.50 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
20 19 4.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 18 4.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 1 18.00 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27
19
8.50 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
28
22
7.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
29
21
7.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
30
5
12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
31
4
13.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
32
7
16.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
33
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34
10
7.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35
3
7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
36
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37
10
7.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 4 20.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
41
8
15.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
42
8
15.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
43
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
44
9
8.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
45
7
10.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
46 1 10.00 Zawody Obozowe - Isolaccia Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
47
5
18.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
48 dsq 0.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
49
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
52
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53
1
5.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
54
11
12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
55 11 12.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
56 dsq 0.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 14 5.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 17 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 19 4.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu