Szeląg Piotr

Data wstąpienia
2013-11-29
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
1564.50
Liczba startów
96
Ranking-miejsce
36
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dsq 0.00 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
2 2 23.50 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
3 dnf 0.00 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
4 5 18.50 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
5 dsq 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
6 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
7 2 23.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
8 3 21.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B Dwubój Slalomowy Szczawnica A Liczone do rankingu
9 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS II Szczawnica A Liczone do rankingu
10 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
11 5 18.50 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
12 dsq 0.00 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
13 13 17.00 Interkriterium Vrátna SL Vratna F Liczone do rankingu
14 10 18.50 Interkriterium Vrátna GS Vratna F Liczone do rankingu
15 dnf 0.00 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
16 5 18.50 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
17 dnf 0.00 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
18 4 20.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
19 5 18.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
20 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
21 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 4 13.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 33 9.00 Abetone GS Abetone F Liczone do rankingu
29 32 9.00 Abetone SL Abetone F Liczone do rankingu
30 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
31 7 16.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
32 2 23.50 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
33 12 12.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
34 7 16.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
35 24 11.50 Folgaria - Fondo Grande SL Folgaria F Liczone do rankingu
36 29 9.50 Folgaria - Fondo Grande GS Folgaria F Liczone do rankingu
37 2 23.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
38 1 26.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
39 2 23.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
40 2 23.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
41 1 26.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
42 dnf 0.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
43 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
44 dnf 0.00 Interkriterium Ricky GS Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankingu
45 dnf 0.00 Interkriterium Ricky SL Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankingu
46 dnf 0.00 Interkriterium Vrátna SL Vratna F Liczone do rankingu
47 9 19.50 Interkriterium Vrátna GS Vratna F Liczone do rankingu
48 1 26.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
49 3 21.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
50 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
51 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
52 1 26.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
53 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
54 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 4 13.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 dsq 0.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 dnf 0.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
61 dnf 0.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
62 dnf 0.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
63 dsq 0.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
64 dns 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
65 12 12.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
66 dnf 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
67 14 11.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
68 dnf 0.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
69 15 10.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
70 DNF 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
71 6 17.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
72 22 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
73 16 10.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
74 5 12.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
75 6 11.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
76 11 12.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
77 7 16.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
78 25 6.50 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
79 4 20.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
80 dsq 0.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
81 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - VIII edycja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
82 dsq 0.00 XXVIII Liga MOZN - kombinacja SL + GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
83 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
84 2 23.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
85 8 15.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
86 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
87 dsq 0.00 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankingu
88 3 7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
89 7 16.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
90 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
91 dsq 0.00 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
92 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
93 6 17.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
94 2 23.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
95 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
96 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
97 10 7.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
99 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
101
1
18.00 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
102
1
18.00 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
103
15
10.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
104
4
20.00 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
105
8
15.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
106 dsq 0.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
107
2
23.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
108
4
20.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
109 dnf 0.00 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
110
1
26.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
111 1 26.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
112 dsq 0.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
113 2 16.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
114
4
13.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
115
3
21.50 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
116
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
117
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
118
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
119
12
6.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
120
16
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
121
12
6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
122
17
4.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
123 33 5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
124
9
14.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
125
12
12.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
126
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
127
2
16.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
128
22
7.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
129
3
21.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
130 6 6.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu