Szumańska Julia

Rocznik: 2003
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2010-01-21
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
659.50
Liczba startów
79
Ranking-miejsce
114
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 8 9.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
3 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
4 18 9.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
5 23 7.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
6 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 22 7.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
9 23 7.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
10 29 6.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
11 28 6.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
12 8 9.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
13 8 9.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
14 20 8.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
15 18 9.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
16 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 8 9.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
20 10 7.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 12 6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
28 12 6.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31
8
9.50 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
32
7
10.50 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
33
24
7.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
34
26
6.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
35
9
14.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
36
28
6.00 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
37
24
7.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
38
13
11.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
39
15
10.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
40
36
5.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
41
15
10.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
42
6
6.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
43 3 14.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
44
4
13.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
45
13
11.50 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
46
8
5.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
47
13
6.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49
7
10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
50
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51
9
8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 24 7.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
54
16
10.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
55
14
5.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
56
11
7.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
57
25
6.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
58
6
6.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
59
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
60
10
7.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
61
18
9.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
62
26
6.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
63
19
8.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
64
22
7.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
65
14
5.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66
15
5.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67 9 4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
68
14
5.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69
14
5.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70
13
6.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
71
13
6.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72
8
9.50 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankingu
73
7
10.50 Narciarski Puchar Mazowsza III Jurgów B Liczone do rankingu
74
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
75
19
8.50 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
76
7
10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
77 6 11.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
78
16
10.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
79
5
6.50 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankingu
80
16
10.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
81 18 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82 17 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
83 7 5.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
84 5 6.50 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankingu
85 6 6.00 Zawody obozowe - gigant Isolaccia C Liczone do rankingu
86 3 7.50 07 - zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankingu