Nakwaski Michał

Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
1137.00
Liczba startów
85
Ranking-miejsce
61

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 20 8.00 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
3 33 5.50 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
4 21 7.50 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
5 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
6 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
7 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
8 21 7.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
9 3 3.50 Zawody obozowe (sprawdzian) - Presolana - SL Presolana D Liczone do rankingu
10 3 7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
11 20 8.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
12 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
13 8 9.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 6 11.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 22 3.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 3 14.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 17 4.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 11 12.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
22 1 18.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
23 3 21.50 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
24 3 21.50 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
25 4 20.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
26 1 26.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
27 1 26.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
28 4 20.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
29 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
30 3 14.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
31 5 18.50 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankingu
32 19 8.50 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
33 14 11.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
34 1 10.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
35 1 26.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
36 11 12.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
37 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 7 16.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
44 25 6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
45 23 7.00 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankingu
46 11 12.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
47 19 8.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
48 8 15.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
49 42 5.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
50 62 5.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
51 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
52 7 16.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
53 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
54 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
55 7 16.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
56 9 14.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
57 3 21.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
58 8 15.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
59 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
60 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
61 8 15.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
62 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 9 8.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
66 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67 5 12.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
68 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 14 5.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 3 14.50 NPM IV eliminacja Suche B Liczone do rankingu
71 3 14.50 NPM IIIeliminacja Suche B Liczone do rankingu
72 16 10.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
73 34 5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
74 10 13.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
75 11 12.50 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
76 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
77 29 6.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
78 dnf 0.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
79 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
80 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
81 3 14.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
82 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
83 7 16.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
84 9 14.00 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
85 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
86 6 17.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
87 2 23.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
88 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
89 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90 12 6.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
93 13 6.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu