Bryk Bernard

Rocznik: 2005
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2012-09-27
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
2010.50
Liczba startów
149
Ranking-miejsce
18
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 7 16.00 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
2 13 11.50 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
3 12 12.00 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
4 14 11.00 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
5 10 13.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
6 9 14.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
7 9 14.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
8 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
9 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
10 4 3.00 Zawody obozowe (sprawdzian) - Presolana - SL Presolana D Liczone do rankingu
11 7 16.00 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
12 11 12.50 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
13 12 12.00 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
14 15 10.50 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
15 10 13.00 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
16 7 16.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
17 18 9.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
18 12 12.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
19 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 11 7.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 6 11.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 5 12.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 4 13.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 8 9.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 4 13.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 41 5.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
28 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
29 25 6.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
30 dnf 0.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
31 39 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
32 35 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
33 33 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
34 41 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
35 39 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
36 45 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
37 31 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
38 18 4.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
39 8 9.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
40 5 18.50 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 24 7.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
42 34 5.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
43 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 3 14.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 3 14.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 4 20.00 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
53 17 9.50 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
54 4 20.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
55 13 11.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
56 4 20.00 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankingu
57 2 23.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
58 5 18.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
59 4 20.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
60 6 17.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
61 4 20.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
62 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
63 1 26.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
64 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
65 2 16.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
66 1 26.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
67 23 7.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
68 3 21.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
69 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
73 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
75 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
76 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 12 12.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
79 10 13.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
80 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
81 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
82 13 11.50 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
83 22 7.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
84 11 12.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
85 7 16.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
86 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
87 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
88 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
89 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
93 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
94 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95
1
18.00 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
96
1
18.00 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
97
1
26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
98
38
5.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
99
3
21.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
100
2
23.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
101
2
23.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
102
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
103
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
104
5
18.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
105
2
23.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
106
2
23.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
107
1
10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
108 1 26.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
109 1 26.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
110 dnf 0.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
111 1 26.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
112
20
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
113
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
114
1
10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
115
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
116
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
117
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
118 19 8.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
119
20
8.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
120
13
11.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
121
8
9.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
122
9
8.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
123
13
11.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
124
2
8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
125
8
9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
126
9
8.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
127
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
128
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
129
11
12.50 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
130
8
15.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
131
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
132
8
9.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
133 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
134
6
6.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
135
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
136
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
137
11
7.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
138
12
6.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
139
7
10.50 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankingu
140
3
21.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
141
2
23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
142
7
16.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
143
5
12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
144
6
11.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
145
4
20.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
146
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
147
11
12.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
148
5
6.50 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankingu
149
8
15.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
150 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
151 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
152 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
153 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
154 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
155 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
156 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu