Miłosz Zofia

Data wstąpienia
2014-12-03
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
707.50
Liczba startów
77
Ranking-miejsce
111

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 20 4.00 XXXIII Liga MOZN - IX edycja - GS (gr.7-10) Kluszkowce B Liczone do rankingu
2 1 18.00 XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Suche B Liczone do rankingu
3 dnf 0.00 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
4 dnf 0.00 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
5 dnf 0.00 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
6 3 14.50 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 10 13.00 XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Suche A Liczone do rankingu
11 11 12.50 XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS Suche A Liczone do rankingu
12 12 12.00 XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) Zawoja A Liczone do rankingu
13 3 14.50 XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Zawoja B Liczone do rankingu
14 4 3.00 Zawody obozowe (sprawdzian) - Presolana - SL Presolana D Liczone do rankingu
15 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
16 17 9.50 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
17 27 6.50 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
18 32 5.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
19 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
20 3 14.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 6 11.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 7 10.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 14 5.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 11 7.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 13 6.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 10 7.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 4 20.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
29 6 11.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
30 15 10.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
31 5 18.50 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
32 5 18.50 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
33 22 7.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
34 27 6.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
35 11 12.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
36 27 6.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
37 10 7.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
38 5 12.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
39 15 10.50 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
40 27 6.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
41 20 8.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
42 22 7.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
43 dnf 0.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
44 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 9 8.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 9 8.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 6 6.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
49 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 28 6.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
52 38 5.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
53 9 4.50 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
54 16 10.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
55 16 4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
56 16 4.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
57 24 7.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
58 33 5.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
59 18 9.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
60 DSQ 0.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62 8 9.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
63 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 9 8.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
65 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 6 6.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
67 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 20 8.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
70 29 6.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
71 3 7.50 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia - Valdidentro C Liczone do rankingu
72 15 10.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
73 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 13 6.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 4 20.00 Koziołek Matołek Polana Szymoszkowa A Liczone do rankingu
80
23
7.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
81
20
8.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
82 19 4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
83 16 4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84 22 3.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
85 20 4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86 27 3.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu