Ożga-Grzegorzewski Maciej

Data wstąpienia
2011-10-26
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
2189.50
Liczba startów
132
Ranking-miejsce
14

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 28 6.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
2 23 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
3 12 6.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
4 7 16.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
5 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
6 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 1 18.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 1 18.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 1 18.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 9 14.00 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
14 dnf 0.00 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
15 17 9.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
16 21 7.50 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankingu
17 12 12.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
18 5 18.50 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
19 12 12.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
20 20 8.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
21 12 12.00 XXIX Liga MOZN - IV eliminacja (SL) Suche A Liczone do rankingu
22 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
23 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
24 8 15.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
25 4 20.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
26 DSQ 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
27 DSQ 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
28 3 21.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
29 24 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
30 18 9.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
31 6 11.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
32 4 13.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
33 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
35 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 5 18.50 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
42 11 12.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
43 8 15.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
44 4 20.00 XXVIII Liga MOZN - VIII edycja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
45 4 20.00 XXVIII Liga MOZN - kombinacja SL + GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
46 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - VII edycja (SL) Suche A Liczone do rankingu
47 1 26.00 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN 2016 Suche A Liczone do rankingu
48 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
49 27 6.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
50 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
51 5 18.50 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
52 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankingu
53 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - III edycja Suche A Liczone do rankingu
54 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
55 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
56 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
57 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
58 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
59 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
64 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
66 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67
38
5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
68
7
16.00 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
69
3
21.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
70 2 23.50 Otwarte Ogólnopolskie Spotkanie UKS Suche A Liczone do rankingu
71
5
18.50 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
72
8
15.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
73
8
15.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
74
3
21.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
75
4
20.00 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
76 6 17.00 XXVII Liga MOZN IV edycja Suche-Ski A Liczone do rankingu
77
4
20.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
78 8 15.00 XXVII Liga MOZN III edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
79 3 21.50 XXVII Liga MOZN II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
80 6 17.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
81
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
83
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
85
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
87
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
88
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
89 14 11.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
90
3
21.50 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
91
3
21.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
92
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
93 1 26.00 Koziołek Matołek Polana Szymoszkowa A Nie liczone do rankingu
94 6 17.00 XXVI LIGA MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
95
3
21.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
96 2 23.50 XXVI LIGA MOZN - IV edycja Jurgów A Liczone do rankingu
97
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
98
3
14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
99
5
12.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
100
5
18.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
101
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
102
1
26.00 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
103
1
26.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
104 dsq 0.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
105
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
107 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
108
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
109
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
110
1
5.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
111
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
112
1
18.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
113
15
10.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
114
6
17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
115
6
17.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
116
10
13.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
117
7
16.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
118
11
12.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
119
6
17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
120 5 18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
121 11 12.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
122 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
123 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
124 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
125 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
126 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
127 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
128 dsq 0.00 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
129 8 9.50 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
130 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
131 8 15.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
132 8 15.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
133 6 17.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
134 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
135 1 26.00 Koziołek Matołek - 63 Memoriał K. Makuszyńskiego Zakopane A Liczone do rankingu
136 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
137 6 17.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
138 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
139 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
140 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
141 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
142 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
143 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
144 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu