Blanc Leon

Blanc Leon

Rocznik: 2001
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2009-10-13
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2001
Suma punktów
2666.50
Liczba startów
170
Ranking-miejsce
10
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 83,07 34.00 FIS Race - GS Furkota, SVK FIS Liczone do rankingu
2 77,35 37.00 FIS Race - GS Furkota, SVK FIS Liczone do rankingu
3 dnf 0.00 FIS Race - SL Zabljak, MNE FIS Liczone do rankingu
4 dnf 0.00 FIS Race - SL Zabljak, MNE FIS Liczone do rankingu
5 dnf 0.00 National Junior Championships - GS Kolasin, MNE FIS Liczone do rankingu
6 dnf 0.00 National Championships - GS Kolasin, MNE FIS Liczone do rankingu
7 83,25 34.00 National Junior Championships - SL Kolasin, MNE FIS Liczone do rankingu
8 87,21 31.00 National Championships - SL Kolasin, MNE FIS Liczone do rankingu
9 dsq 0.00 FIS Race - SL Strbske Pleso, CZE FIS Liczone do rankingu
10 dnf 0.00 FIS Race - GS Strbske Pleso, CZE FIS Liczone do rankingu
11 dnf 0.00 National Championships - SL Jasna, SVK FIS Liczone do rankingu
12 dnf 0.00 National Championships - GS Jasna, SVK FIS Liczone do rankingu
13 dnf 0.00 University - SL Vysna Boca, SVK FIS Liczone do rankingu
14 dnf 0.00 University - GS Vysna Boca, SVK FIS Liczone do rankingu
15 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL Krynica A Liczone do rankingu
16 1 26.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS Krynica A Liczone do rankingu
17 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja Krynica A Liczone do rankingu
18 9 14.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG Krynica A Liczone do rankingu
19 dnf 0.00 University Bila v Beskydech, CZE FIS Liczone do rankingu
20 144.41 14.00 FIS Qualifications - SL Szczawnica, POL FIS Liczone do rankingu
21 dnf 0.00 National Championships - SL Szczawnica, POL FIS Liczone do rankingu
22 dnf 0.00 National Championships - GS Szczawnica, POL FIS Liczone do rankingu
23 dnf 0.00 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankingu
24 dnf 0.00 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankingu
25 93.28 26.50 National Junior Race - GS Kouty, nad Desnou, CZE FIS Liczone do rankingu
26 dnf 0.00 National Junior Race - SL Kouty, nad Desnou, CZE FIS Liczone do rankingu
27 dnf 0.00 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankingu
28 117.14 17.50 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankingu
29 dnf 0.00 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankingu
30 dnf 0.00 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankingu
31 dnf 0.00 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankingu
32 dnf 0.00 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerskych horach, CZE FIS Liczone do rankingu
33 90.55 28.50 FIS Race - SL Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankingu
34 77.66 34.00 FIS Race - GS Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankingu
35 dnf 0.00 FIS Race - SL Zakopane, POL FIS Liczone do rankingu
36 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL Laworta Ustrzyki, POL A Liczone do rankingu
37 13 11.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS Laworta Ustrzyki, POL A Liczone do rankingu
38 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
39 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
40 133.92 15.00 National Championships - Alpine combined Szczyrk, POL FIS Liczone do rankingu
41 89.79 31.00 National Championships - SG Szczyrk, POL FIS Liczone do rankingu
42 dnf 0.00 National Championships - SL Szczyrk, POL FIS Liczone do rankingu
43 90.64 28.50 National Championships - GS Szczyrk, POL FIS Liczone do rankingu
44 dnf 0.00 Citizen - SL Spindleruv Mlyn, CZE FIS Liczone do rankingu
45 101.00 22.50 Citizen - SL Spindleruv Mlyn, CZE FIS Liczone do rankingu
46 dnf 0.00 University Race - SL Bila v Beskydech, CZE FIS Liczone do rankingu
47 104.06 21.50 University Race - GS Bila v Beskydech, CZE FIS Liczone do rankingu
48 dnf 0.00 FIS Race - SL Zakopane, POL FIS Liczone do rankingu
49 dnf 0.00 FIS Race - SL Zakopane, POL FIS Liczone do rankingu
50 169.01 10.50 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankingu
51 dnf 0.00 FIS Race - SL Białka Tatrzańska, POL FIS Liczone do rankingu
52 dnf 0.00 FIS Race - GS Krynica, POL FIS Liczone do rankingu
53 80.97 34.00 FIS Race - GS Krynica, POL FIS Liczone do rankingu
54 dnf 0.00 FIS Race - SL Mala Moravka, CZE FIS Liczone do rankingu
55 dnf 0.00 FIS Race - SL Mala Moravka, CZE FIS Liczone do rankingu
56 114.40 18.00 FIS Race - GS Pec pod Snezkou, CZE FIS Liczone do rankingu
57 dnf 0.00 FIS Race - GS Pec pod Snezkou, CZE FIS Liczone do rankingu
58 111.37 18.50 FIS Race - SL Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL FIS Liczone do rankingu
59 dnf 0.00 FIS Race - SL Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL FIS Liczone do rankingu
60 dnf 0.00 FIS Race - SL Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankingu
61 91.66 28.50 FIS Race - GS Strbske Pleso, SVK FIS Liczone do rankingu
62 5 18.50 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
63 6 17.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
64 7 16.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
65 dnf 0.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
66 59 9.00 Alpecimbra Fis Children Cup (GS) Folgaria Fondo Grande F Liczone do rankingu
67 48 9.00 Alpecimbra Fis Children Cup (SL) Folgaria Fondo Grande F Liczone do rankingu
68 dnf 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
69 11 12.50 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
70 6 17.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
71 3 21.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
72 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankingu
73 3 21.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankingu
74 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) Harenda A Liczone do rankingu
75 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Harenda A Liczone do rankingu
76 3 21.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
77 8 15.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
78 DNF 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
79 8 15.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
80 DNF 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
81 DSQ 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
82 6 11.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
83 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
84 DNF 0.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
85 2 23.50 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
86 10 13.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
87 10 13.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
88 11 12.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
89 7 16.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
90 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SG) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
91 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SC) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
92 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SL) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
93 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
94 17 9.50 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
95 5 18.50 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
96 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
97 1 18.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
98 dsq 0.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
99 30 6.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
100 12 12.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
101 17 9.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
102 19 8.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
103 11 12.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
104 7 16.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
105 1 18.00 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
106 1 18.00 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
107 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
108 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
109 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
110 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
111 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
112 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
113 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
114 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
115
7
16.00 MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) Ździar A Liczone do rankingu
116
3
21.50 MPP - Finał Puchar KS Narciarnia (GS) Kluszkowce A Liczone do rankingu
117 dnf 0.00 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
118 dnf 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
119
2
23.50 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankingu
120
5
18.50 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
121 dnf 0.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
122
3
21.50 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
123 4 20.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
124 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Vratna, SVK F Liczone do rankingu
125 19 14.00 Zawody FIS - SL Vratna, SVK F Liczone do rankingu
126 3 21.50 MPP - Puchar Słotwin (GS) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankingu
127 8 15.00 MPP - Puchar Słotwin (SL) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankingu
128 21 7.50 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
129 2 23.50 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
130 3 14.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
131 10 13.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
132 7 16.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
133
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
134
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
135
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
136
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
137
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
138
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
139
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
140
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
141
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
142
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
143 24 7.00 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankingu
144 19 8.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
145 10 13.00 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankingu
146
2
16.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
147
3
14.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
148 2 8.50 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankingu
149 dnf 0.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
150 16 10.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
151
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
152
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
153 17 9.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
154 25 6.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
155 10 13.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
156 dnf 0.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
157 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
158
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
159 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
160
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
161
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
162
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
163
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
164
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
165
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
166
6
17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
167
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
168
2
16.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
169
5
18.50 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
170
8
15.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
171 dsq 0.00 XXV Liga MOZN - GS Ryterski Raj A Liczone do rankingu
172 24 7.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
173
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
174
10
13.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
175
3
7.50 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankingu
176
4
20.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
177
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
178 9 14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
179 18 9.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
180 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
181 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
182 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
183 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
184 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
185 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
186 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
187 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
188 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
189 9 14.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
190 15 10.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankingu
191 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
192 3 14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
193 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
194 4 20.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
195 14 11.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
196 43 5.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
197 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
198 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
199 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
200 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
201 17 4.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
202 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
203 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
204 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
205 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
206 8 9.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
207 7 10.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
208 21 7.50 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
209 20 8.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
210 14 11.00 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
211 12 12.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
212 11 12.50 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
213 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
214 6 6.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
215 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
216 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
217 4 20.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
218 1 18.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
219 1 18.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
220 7 16.00 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
221 9 14.00 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankingu
222 4 20.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
223 27 6.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
224 13 11.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankingu
225 5 18.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
226 11 12.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
227 4 13.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
228 7 10.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
229 5 12.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu