Bartkowska Iga

Bartkowska Iga

Rocznik: 2004
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2009-10-13
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
1231.00
Liczba startów
115
Ranking-miejsce
55
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 21 7.50 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
2 22 7.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
3 28 6.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
4 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
5 2 23.50 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
6 22 7.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
7 30 6.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
8 26 6.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
9 10 13.00 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
10 13 11.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
11 20 8.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
12 17 9.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
13 27 6.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
14 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 6 11.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 14 11.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
22 18 9.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
23 12 12.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
24 14 11.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
25 17 9.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
26 17 9.50 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
27 12 12.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
28 15 10.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
29 4 13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
30 7 10.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
31 DSQ 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
32 12 12.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
33 22 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
34 15 10.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
35 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
36 5 12.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
37 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 9 8.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
39 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 5 12.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 18 9.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
44 21 7.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
45 23 7.00 XXVIII Liga MOZN - VIII edycja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
46 21 7.50 XXVIII Liga MOZN - kombinacja SL + GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
47 11 12.50 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
48 11 12.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
49 11 12.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
50 10 13.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
51 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
52 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54 10 7.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
57 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
58 2 16.00 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59
11
12.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
60
8
15.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
61
13
11.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
62
5
6.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
63 8 15.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
64 22 7.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
65
8
15.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
66
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68
5
6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
69
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73
7
10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74
8
9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
75 1 18.00 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice, Warszawa B Liczone do rankingu
76
11
12.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
77
2
8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
78
15
10.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
79
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
80
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
81
16
10.00 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
82
9
14.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
83
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
84 5 18.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
85
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
87 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
88
2
8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
89
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91
2
4.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
92
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
93
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94 dsq 0.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
95
16
10.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
96
11
12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
97
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
98
19
8.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
99
15
10.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
100 10 13.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
101 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
102 15 5.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
103 4 7.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
104 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
105 16 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106 15 5.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
107 15 5.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
108 12 12.00 Koziołek Matołek - 63 Memoriał K. Makuszyńskiego Zakopane A Liczone do rankingu
109 13 6.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
110 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
111 5 6.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
112 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
113 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
114 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
115 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
116 2 8.50 Zawody obozowe - gigant Isolaccia C Liczone do rankingu
117 13 6.00 Puchar Kubusia Długa Polana B Liczone do rankingu
118 22 7.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
119 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
120 2 8.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
121 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
122 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
123 8 5.00 10 - Przedszkole Narciarskie III - Zakopane Zakopane C Liczone do rankingu