Bors Iwo

Data wstąpienia
2013-02-15
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
1009.50
Liczba startów
95
Ranking-miejsce
72

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 26 6.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
2 20 8.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
3 33 5.50 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
4 33 5.50 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
5 32 5.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
6 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
7 7 10.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 8 9.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 5 12.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 dsq 0.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 dsq 0.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 30 6.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
16 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
17 39 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
18 24 7.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
19 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
20 28 6.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
21 39 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
22 30 6.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
23 17 4.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
24 9 8.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
25 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 11 7.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 dsq 0.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 3 21.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
30 10 13.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
31 15 10.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
32 25 6.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
33 21 7.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
34 3 7.50 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
35 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
36 4 13.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
37 11 12.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
38 17 9.50 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
39 16 10.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
40 15 10.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
41 24 7.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
42 12 12.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
43 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
47 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
49 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 19 8.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
52 13 11.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
53 19 8.50 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
54 15 10.50 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankingu
55 11 3.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
56 20 8.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
57 31 5.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
58 17 9.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
59 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62 10 7.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 12 6.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 11 7.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
65 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 12 6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
67
4
13.50 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
68
3
14.50 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
69
10
13.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
70
11
12.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
71
6
17.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
72
3
21.50 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
73
8
15.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
74
6
17.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
75
11
12.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
76
6
17.00 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
77
11
12.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
78
2
8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
79 14 11.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
80 7 16.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
81
2
16.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
82
2
16.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
83
2
23.50 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
84
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
85
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86
10
7.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
87
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
88
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
89
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90
16
10.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
91
7
5.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
92
18
9.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
93
27
6.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
94
20
8.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
95
10
13.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
96 9 4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
97
9
4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
98
14
5.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99
16
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100
16
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101
14
5.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
102
3
21.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
103
7
16.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
104
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
105
4
13.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankingu