Lewiński Franciszek

Data wstąpienia
2013-09-11
Data wygaśnięcia
2023-05-31
Rocznik
2009
Suma punktów
494.50
Liczba startów
58
Ranking-miejsce
160

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 42 2.00 XXXIV Liga MOZN - VII edycja - GS (gr.7-10) Litwinka B Liczone do rankingu
2 dsq 0.00 XXXIV Liga MOZN - IV edycja - SL (gr.7-10) Jurgów B Liczone do rankingu
3 dsq 0.00 XXXIV Liga MOZN - III edycja - SL (gr.7-10) Suche B Liczone do rankingu
4 21 4.00 XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Suche B Liczone do rankingu
5 11 7.00 XXXX Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS Jurgów B Liczone do rankingu
6 64 5.50 XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
7 24 7.00 XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL Suche A Liczone do rankingu
8 42 5.50 XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
9 67 5.50 XXXIII Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
10 dnf 0.00 XXXIII Liga MOZN - II edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL Jurgów A Liczone do rankingu
11 52 5.50 XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
12 28 6.00 XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
13 36 5.50 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
14 37 5.50 XXXII Liga MOZN - XI edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) Suche A Liczone do rankingu
15 53 5.50 XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
16 45 5.50 XXXII Liga MOZN - VII edycja kolanówki (gr.5-6), SL (gr.11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
17 2 8.50 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
18 47 5.50 XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
19 42 5.50 XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
20 40 5.50 XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.1-6) Kluszkowce A Liczone do rankingu
21 23 7.00 XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Suche A Liczone do rankingu
22 36 5.50 XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS Suche A Liczone do rankingu
23 54 5.50 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
24 31 5.50 VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
25 54 5.50 XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy Kluszkowce A Liczone do rankingu
26 30 6.00 XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
27 37 5.50 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
28 17 9.50 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
29 2 16.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
30 27 6.50 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
31 44 5.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
32 2 23.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
33 31 5.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
34 8 9.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
35 9 8.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
36 2 8.50 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
37 4 20.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
38 35 5.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
39 10 13.00 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
40 6 17.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
41 6 17.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
42 11 12.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
43 dsq 0.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
44 7 16.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
45 11 7.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
46 6 17.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
47 7 16.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
48 10 13.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
49 4 20.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
50 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
51 18 4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
52 16 4.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
53 4 7.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia - Valdidentro C Liczone do rankingu
54 18 9.00 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
55 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 14 5.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 15 5.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 12 6.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 16 10.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
62
2
8.50 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
63 1 10.00 Zawody obozowe - przedszkole - GS Zakopane C Liczone do rankingu