Dębicka Karolina

Data wstąpienia
2016-06-27
Data wygaśnięcia
2022-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
1842.50
Liczba startów
123
Ranking-miejsce
26

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 6 17.00 MPP Kasprowy Wierch - SL Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
2 9 14.00 MPP Kasprowy Wierch - GS Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
3 10 13.00 XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - kombinacja alpejska Sienna Czarna Góra A Liczone do rankingu
4 12 12.00 XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG Sienna Czarna Góra A Liczone do rankingu
5 7 16.00 XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL Sienna Czarna Góra A Liczone do rankingu
6 8 15.00 XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS Sienna Czarna Góra A Liczone do rankingu
7 7 16.00 MPP Szczawnica - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
8 dsq 0.00 MPP Szczawnica - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
9 4 20.00 MPP Ustrzyki - SG Ustrzyki A Liczone do rankingu
10 5 18.50 MPP Ustrzyki - SG Ustrzyki A Liczone do rankingu
11 13 11.50 MPP Krynica - GS Krynica A Liczone do rankingu
12 17 9.50 MPP Krynica - GS Krynica A Liczone do rankingu
13 dnf 0.00 MPP Suche - SL Suche A Liczone do rankingu
14 5 18.50 MPP Suche - SL Suche A Liczone do rankingu
15 8 9.50 XX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 2 16.00 XX Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - Slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 dnf 0.00 MPP - Finał - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
22 16 10.00 MPP - Finał - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
23 19 8.50 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - kombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
24 13 11.50 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SG Szczyrk A Liczone do rankingu
25 15 10.50 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - GS Szczyrk A Liczone do rankingu
26 15 10.50 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SL Szczyrk A Liczone do rankingu
27 15 10.50 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
28 dsq 0.00 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
29 10 13.00 MPP - I edycja - SL Suche A Liczone do rankingu
30 18 9.00 MPP - I edycja - SL Suche A Liczone do rankingu
31 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 5 12.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 1 18.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 5 18.50 Mistrzostwa Polski Młodzików - kombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
38 dsq 0.00 Mistrzostwa Polski Młodzików - SL Szczyrk A Liczone do rankingu
39 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski Młodzików - GS Szczyrk A Liczone do rankingu
40 10 13.00 Mistrzostwa Polski Młodzików - SG Szczyrk A Liczone do rankingu
41 7 16.00 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
42 5 18.50 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
43 1 10.00 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
44 3 21.50 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
45 11 12.50 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
46 16 15.50 INTERKRITERIUM VRÁTNA GS Vratna F Liczone do rankingu
47 3 21.50 MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
48 dnf 0.00 MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
49 3 21.50 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
50 4 20.00 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
51 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54 2 16.00 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 5 18.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
56 2 23.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
57 13 11.50 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
58 12 12.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
59 21 7.50 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
60 17 9.50 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
61 3 21.50 XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) Zawoja A Liczone do rankingu
62 1 18.00 XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Zawoja B Liczone do rankingu
63 11 12.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
64 13 11.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
65 13 11.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
66 18 9.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
67 17 9.50 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
68 dnf 0.00 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
69 dnf 0.00 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
70 18 9.00 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
71 10 13.00 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
72 13 11.50 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
73 14 11.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
74 16 10.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
75 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 3 14.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 3 14.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81 3 14.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82 5 12.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
83 2 23.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
84 1 18.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
85 3 21.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
86 2 23.50 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
87 3 21.50 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
88 2 23.50 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
89 9 14.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
90 2 23.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
91 3 21.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
92 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
93 15 5.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
94 4 20.00 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankingu
95 3 21.50 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
96 2 23.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
97 4 20.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
98 14 11.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
99 3 7.50 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
100 4 20.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
101 3 21.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
102 3 21.50 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
103 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
104 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
105 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
107 2 8.50 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
108 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
109 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
110 11 12.50 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
111 10 13.00 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
112 12 12.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
113 dsq 0.00 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankingu
114 dnf 0.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
115 11 12.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
116 11 12.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
117 12 12.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
118 10 13.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
119 10 13.00 XXIX Liga MOZN - IV eliminacja (SL) Suche A Liczone do rankingu
120 6 11.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
121 8 9.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
122 11 12.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
123 6 17.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
124 16 10.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
125 15 10.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
126 5 12.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
127 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
128 8 15.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
129 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
130 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
131 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
132 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
133 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
134 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
135 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
136 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu